PII "Sprīdītis"


LUPATIŅU PIEDZĪVOJUMI


26.01.2016.
Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes „SPRĪDĪTIS” vadītājas vietniece izglītības jomā Anta APINE


 

 

 

 

Turpinot iepriekšējā mācību gadā Iestādes Padomes uzsākto akciju “Lietu otrā elpa”, šogad Padome lēma, ka bērniem un vecākiem kopīgi darbojoties, iespējams skaistas, noderīgas lietas pagatavot no dažādiem audumu atlikumiem.

Šī gada akcijai dots nosaukums “Lupatiņu piedzīvojumi”. Katra grupa pati lemj, kādā veidā organizēt akcijas norisi savā grupā.

Vecāko grupu bērnus kopā ar mammām, skolotājām 12.janvārī uz tikšanos aicināja  dzīvnieku mājas “Astes un ūsas” valdes priekšsēdētājs M.Briedis un brīvprātīgā L.Priede.

Bērni sarunā ar M.Briedi uzzināja, kā klājas rudenī apciemotajiem dzīvnieciņiem, kā noderējušas turp nogādātās dāvaniņas.
Savukārt L.Priede iemācīja, kā no dažādiem audumu atlikumiem izgatavot rotaļlietas dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Bērni no kartona kastēm gatavoja arī mājiņas kaķiem.

Iestādes zālē valdīja kopīgās darbošanās prieks un gandarījums, ka varam ko noderīgu izgatavot paši savām rokām. Daudzi bērni, kuriem mājās savs mājdzīvnieciņš, izgatavoja rotaļlietu arī viņam.

           

Protams, paldies 4.,6.,10.,11.grupu vecākiem par līdzdalību izejvielu savākšanā! Paldies māmiņām, kuras izbrīvēja laiku un darbojās kopā ar bērniem!www.progressive.ua

читайте здесь ry-diplomer.com

Наш полезный интернет-сайт с информацией про митсубиси л 200 https://mitsubishi.niko.ua/model/l200/