<<< Atpakaļ

Aicina uz vokālās grupas PUTNI un arfistes Jekatreinas Suvorovas koncertu "Ziemassvētku dziesmas"24.11.2016.

 


Ziemassvētkus gaidot 10.decembrī pulksten 19:00 Alūksnes kultūras centrā ar sirsnīgas noskaņas Bendžamina Britena un Džona Ratera mūzikas koncertu “Ziemassvētku dziesmas” viesosies vokālā grupa “Putni”, tās vadītāja Antra Dreģe un arfiste Jekaterina Suvorova.

Koncertā piedalās vokālā grupa "Putni", tās vadītāja Antra Dreģe un Jekaterina Suvorova (arfa), solistes - Iveta Romancāne, Agnese Urka un Ilona Dzērve - Tālute.
Tā būs sirsnīga un apcerīga mūzika, kas šķīsta un pacilā dvēseli, harmoniski ievibrējot cildenākas jūtas ikvienā cilvēkā un lieliski piederas šim laikam. Koncertprogrammā "Ziemassvētku dziesmas" apkopotas gan pašmāju, gan ārzemju autoru skaistākās kompozīcijas, kurās organiski mijiedarbojas sakrālā un folkloras tradīcija, kas Eiropā gadsimtiem ilgi pastāvējušas līdzās.
Koncerta centrā būs divu angļu komponistu - Bendžamina Britena (Benjamin Britten, 1913 - 1976) un Džona Ratera (JohnRutter, 1945) - dziesmu cikli sieviešu balsīm un arfai, kas ieguvuši plašu klausītāju atzinību visa pasaulē to unikāli skaistās, virtuozās un kolorītās mūzikas dēļ. Līdztekus Britena un Ratera mūzikai, programmā skanēs arī latviešu kormūzikas klasiķa Jāzepa Vītola (1963 - 1048) darbi, kā arī zviedru skaņraža Hokana Sundina (Håkan Sundin) īpaši vokālai grupai Putni un Jekaterinai Suvorovai rakstītās "Marijas dziesmas" un komponistes Silvijas Silavas dziesmas.

Vokālā grupa PUTNI dibināta 1993. gadā. To veido astoņas dziedātājas, kuras savu meistarību guvušas, dziedot Latvijas profesionālajos koros un vokālajās grupās (Valsts Akadēmiskais koris Latvija, Latvijas radio koris, kamerkoris Ave Sol, Rīgas vokālā grupa, Marana u.c.), kā arī uzstājoties kā solistes un diriģentes dažādos muzikālos projektos. Vokālā grupa PUTNI ir vairākkārtēja starptautisku koru konkursu laureate un bija pirmā grupa Latvijā, kas sieviešu vokālo ansambļu muzicēšanā izveidoja jaunu uzstāšanās stilu un ieviesa oriģinālu, mūsdienīgu repertuāru, nevairoties no nopietnām, tehniski sarežģītām kompozīcijām un drosmīgiem eksperimentiem mūzikā, tai pat laikā saglabājot sievišķīgu un pievilcīgu skatuves tēlu.                                                                                                              Grupas repertuārs ir stilistiski dažāds – no viduslaiku dziedājumiem līdz pat avangarda mūzikai un kompozīcijām ar roka, popa, džeza un ambient elementiem, taču īpaša vieta Putnu  programmās vienmēr bijusi mūsdienu, īpaši latviešu jaunākajai mūzikai.                                                                                                                     

Koncertuzvedumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Alūksnes Kultūras centrs.
Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē bilesuparadize.lv.
Informāciju sagatavoja: Ilze Dimza
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
ссылка avto-poliv.com.ua

steroid-pharm.com/proviron.html

www.steroid-pharm.com