<<< Atpakaļ

Marijas Naumovas solo koncerts "Līdz gaišām asarām"12.07.2016.Marijas Naumovas jaunā solo programma "Līdz gaišām asarām" atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, līdz ar to izmaiņas to skanējumā.

Programmā varēs dzirdēt romances no dažādiem gadsimtiem, valstīm un kultūrām. Skanēs daudziem zināmās un iemīļotās, kā arī senās un nezināmās romances.

Koncertā kā ierasts muzicēs Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas). Par pārsteigumu gaidāms arī kāds viesis.

Marija Naumova pēdējo 4 gadu laikā apbraukājusi Latviju ar teju 40 koncertiem programmā "Pusnakts Parīzē", 2013.un 2014.gadā,atzīmējot jubilejas gadu uz skatuves, mūs pārsteidza pavisam neierastā veidolā programmā "Romani Rat" (Čigānu nakts), kurā atspoguļoja četrus vēsturiskus stāstus par čigānu jeb romu mūzikas nozīmīgo ietekmi pasaules mūzikā, pulcējot uz skatuves profesionālus māksliniekus no 5 valstīm. Savukārt 2015.gadā uzsākta jauna sadarbība starp Mariju, Jāni Peteru un franču ģitāras virtuozu Sebastjenu Žinjo,kas raksta oriģinālmūziku topošajam Marijas albumam.

Marija Naumova ir viena no talantīgākajām un daudzpusīgākajām Latvijas dziedātājām, kura ieguvusi plašu atpazīstamību arī ārpus mūsu valsts robežām. Mākslinieces daiļradē plaši pārstāvēti dažādi žanri, sākot no latviešu un krievu populārās mūzikas līdz franču šansonam un romu džezam. Kaut arī pēdējos gadus Marija daudz laika velta dēla audzināšanā, viņa joprojām aktīvi piedalās dažādos radošos procesos, gan strādājot pie savu programmu izveides, gan piedalās citos koncertos, pulcējot pilnas skatītāju zāles.

Programma "Līdz gaišām asarām"  tiks rādīta:
1.10.16. – Siguldā koncertzāle Baltais flīģelis
7.10.16. – Ādažu kultūras centrā
9.10.16. – Mārupes kultūras namā
13.10.16. – Daugavpilī, LKC

Biļetes:  www.bilesuparadize un koncerta norises vietās.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://www.rezeptfrei-viagra.com

www.biceps-ua.com

www.thailand-option.com