<<< Atpakaļ

Alūksnes novada teritorijā veiks lauku apsekošanas darbus07.07.2016.

Indra Murziņa,
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra ĢIS un IT departamenta direktore
Laikā no 4. līdz 8.jūlijam Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras  darbinieki veiks lauku apsekošanas darbus daļēji arī teritorijā. Šie darbi notiek topogrāfiskās kartes M1:10 000 izgatavošanas ietvaros.

 LĢIA aicina Alūksnes novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret personām, kas veiks savus darba pienākumus, netraucēt un nekavēt viņus to veikšanā.
Apsekojamā teritorija redzama attēlā kā pelēks daudzstūris.  Šajā apgabalā, kurā no Alūksnes novada ietilpst Alūksnes, Alsviķu, Jaunalūksnes, Annas, Jaunannas, Kalncempju, Zeltiņu pagastu teritorijas, tiks detāli salīdzināts kartes saturs ar situāciju dabā. Apsekošanu pagastu teritorijā veiks divi darbinieki ar pelēkas krāsas automašīnu Ford Kuga ar valsts nr LA-3363. Alūksnes pilsētā to veiks viens darbinieks kājām vai ar velosipēdu.

  Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (LĢIA) ir vadošā iestāde valsts politikas īstenošanā ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā.

Atbilstoši minētajos normatīvajos aktos noteiktajam, LĢIA veic topogrāfiskās kartes mērogā 1:10 000 sagatavošanu un aktualizēšanu visai Latvijas teritorijai. Karšu sagatavošanā tiek izmantoti jaunākie aerofotomateriāli, bet, lai kartes dati būtu aktuāli un ticami, tiek veikta kartējamās teritorijas apsekošana dabā.
Informējam, ka visiem LĢIA darbiniekiem ir darba apliecības, kuras nepieciešamības gadījumā var uzrādīt, kā arī pārvietošanās notiek tikai ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām, kuras atpazīstamas pēc valsts reģistrācijas numurzīmēm, kuras sākas ar burtiem LA.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
тренболон ацетат

www.pills24.com.ua

здесь