<<< Atpakaļ

Piedalies tūrisma akcijā “Ceļo – iedvesmojies Gulbenē” un gūsti jaunus iespaidus!05.07.2016.Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar novada tūrisma uzņēmējiem aicina iesaistīties tūrisma akcijā un doties atklāt vēl neatklātas vietas Gulbenes pilsētā un novadā. Akcijas norises laiks ir no 2016.gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim.

Lai piedalītos akcijā nepieciešama akcijas brošūra, kas pieejama "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā", tūrisma informācijas centrā Stāmerienā, tūrisma informācijas punktos Litenē un Lejasciemā, kā arī izdrukāšanai mājaslapā www.visitgulbene.lv.

Akcijas gaitā jāapmeklē vismaz 7 no akcijā iekļautajiem objektiem. Nonākot objektā, vaicājiet, lai jums dalībnieka kartē veic atzīmi, ka esat šo objektu apmeklējis. Kad visi 7 objekti apciemoti, dalībnieka karte jāatstāj kādā no norādītajām vietām, ieskenēta vai nofotografēta jānosūta uz e-pastu "[email protected]" vai jānosūta pa pastu aģentūrai - "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Ābeļu iela 2, Gulbene, Gulbenes Tourism, LV-4401 ar norādi “Ceļo - iedvesmojies Gulbenē!”.

Tūrisma sezonas noslēguma pasākumā 2016.gada 25.novembrī no visām iesūtītajām dalībnieku kartēm tiks izlozēti vairāki akcijas dalībnieki, kas saņems organizatoru un Gulbenes novada tūrisma objektu sarūpētas balvas.

Plašāka informācija par akciju pieejama mājaslapā www.visitgulbene.lv vai pa tālr. 64497729, 26557582.

Lai aizraujoša ceļošana!

Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
еще по теме ry-diplomer.com

www.np.com.ua

читать далее lab-ivf.com