<<< Atpakaļ


Alūksnes Kultūras centrā 4. martā viesosies Igaunijas Nacionālais vīru koris11.02.2016.

Gints Skulte,
Alūksnes Kultūras centra
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistshttp://www.bilesuparadize.lv/images/org/680/DSC_2134%281%29.JPG17. janvārī Alūksnes Kultūras centrā notika svinīga līguma parakstīšana par sadarbību starp Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes Kultūras centru un Igaunijas lielāko koncertu un festivālu organizatoru, aģentūru “Eesti Kontsert”.

 No igauņu puses aģentūru pārstāvēja tās direktors Jüri Leitens, no Alūksnes - domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins. Noslēgtā sadarbība paredz augsta līmeņa igauņu mākslinieku uzstāšanos Alūksnē ar vairākiem koncertiem visa gada garumā. Līdz ar līguma parakstīšanu alūksniešiem un pilsētas viesiem bija lieliska iespēja bez maksas izbaudīt pirmo šīs sadarbības rezultātu - talantīgā igauņu pianista Johana Randveres koncertu. Igauņu pianists aizvadīja spīdošu koncertu un dāvāja visiem klātesošajiem augsta līmeņa uzstāšanos. Bija dzirdams gan slavenais Modesta Musorgska klavieru cikls “Izstādes gleznas” pilnā tā krāšņumā, gan liriskā un romantiskā “Mīlas pastaiga” no Riharda Štrausa operas “Rožu kavalieris”, kā arī citi ievērojami skaņdarbi, ieskaitot igauņu klasiskās mūzikas komponistu darbi.

Tie, kam šo koncertu neizdevās apmeklēt, nākamās Igaunijas vēsmas varēs sajust 4. martā, kad Alūksnes Kultūras centrā uzstāsies Igaunijas Nacionālais vīru koris, zināms arī kā RAM (no igauņu vārda - Rahvusmeeskoor). Šis ir tiešām leģendārs, pasaules prestižāko mūzikas apbalvojumu - Grammy balvu - ieguvis koris ar senu, iespaidīgu vēsturi un šobrīd tas sevi var arī dēvēt par pasaules lielāko profesionālo vīru kori!

Koris kopumā sniedzis vairāk nekā 6300 koncertu Igaunijā, bijušās PSRS republikās, daudzās Rietumeiropas valstīs, Izraēlā, Kanādā, ASV, sadarbojies ar ievērojamākajiem pasaules mūziķiem un komponistiem, kā arī saņēmis neskaitāmus apbalvojumus. Un beidzot iespēja dzirdēt šo lielisko un vareno kori būs arī alūksniešiem!

Biļetes uz koncertu jau ir pieejamas Alūksnes Kultūras centra kasē un iegādājamas arī www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena: 5 eiro.

 br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://monaliza.kiev.ua

создание интернет магазина недорого

www.best-mining.com.ua