<<< Atpakaļ

3. decembrī iedegsim Alūksnes galveno egli!01.12.2016.

Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 Kopš novembra pēdējās svētdienas esam nonākuši klusajā Adventa laikā, kas ar katru nedēļu mūs tuvina Ziemassvētkiem. Dienu pirms Otrā Adventa, 3. decembrī pulksten 16.30 ikvienu aicinām uz Alūksnes pilsētas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumu “Ziemassvētku brīnumnaktī līdzinās viss pasakai…” skvērā pie Alūksnes Kultūras centra uz pasākumu.

 Centrālā Alūksnes egle šoreiz mainīs atrašanās vietu un būs pie Alūksnes Kultūras centra. Līdzīgi kā jau vairākus iepriekšējos gadus, tā jau šobrīd tiek būvēta. Egles izskats šogad iecerēts rotaļīgāks un mazajiem alūksniešiem kārdinošāks – egli rotās vairāki desmiti krāsainu lielkonfekšu, krāsainas bumbas un lampiņu virtenes.

Pasākuma apmeklētājus, kas uz to plāno ierasties ar automašīnām, Alūksnes Kultūras centrs lūdz to darīt laikus, jo no pulksten 16.25 līdz 16.55 egles iedegšanas pasākuma norises nodrošināšanai būs slēgta satiksme Brūža ielā no Skolas ielas līdz Alūksnes Kultūras centram. Tādēļ, lai novietotu mašīnas stāvlaukumā pie Alūksnes Kultūras centra un Alūksnes Mākslas skolas, jāierodas ātrāk.

Savukārt pēc egles iedegšanas pasākuma, pulksten 17.00, Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē varēs vērot Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālo izrādi “Kraukšķītis”. Ieejas biļetes iegādājamas Alūksnes Kultūras centra kasē vai www.bilesuparadize.lv.

Tuvojoties Adventa laikam un Ziemassvētkiem, Alūksnes pilsētvidē pakāpeniski tiks izvietoti svētku rotājumi. Turpinot jau iepriekšējos gados sākto tradīciju, arī šogad šo svētku laikam izvēlēta tēma “Alūksne – eņģeļu pilsēta”, tādēļ aicinām arī iedzīvotājus, iestādes, organizācijas un uzņēmumus, rotājot savu īpašumu teritorijas, izvēlēties rotājumus, kas saistās ar šo tēmu, lai svētku laikā veidotu vienotu pilsētas vizuālo tēlu.
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://ford.niko.ua

центр реабилитации наркозависимых

www.medicaments-24.net/kamagra/kamagra-gel-kamagra-oral-jelly