<<< Atpakaļ

Alūksnes novadā aicina doties ekspedīcijā pa Melnupes augšteci19.04.2016.

Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Sagaidot aktīvās tūrisma sezonas atsākšanos, Alūksnes tūrisma informācijas centrs 7. maijā aicina ikvienu interesentu piedalīties ekspedīcijā “Pa Melnupes augšteci” gida Jāņa Poļa pavadībā.

Ekspedīcijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt dažādas vēsturiskas vietas un objektus Alsviķu, Zeltiņu un Ilzenes pagastos. Brauciena laikā Jānis Polis iepazīstinās ar informāciju par Celensku pilskalnu, Tūjas spirta brūzi, Tūjas dižakmeni, Linteni, Rezakas, Zeltiņu, Tūjas un Ilzenes muižām. Ekspedīcijas dalībnieki ceļos gar Raganu gravu, apskatīs Lielmātes ceļu, gleznotāja Jāņa Selgas mājvietu un Jāņa Grestes piemiņas vietu.
Brauciena dalībnieki šai dienā viesosies arī pie podnieka Uģa Puzuļa viņa darbnīcā “Racupkalnā” un aplūkos kokamatnieka Harija Buliņa darbus Strautiņu pamatskolā. Savukārt bijušajā PSRS kodolraķešu bāzē Zeltiņos par papildus maksu būs iespējams ieturēt pusdienu maltīti.
Izbraukšana ekspedīcijas dalībniekiem plānota pulksten 10.00 no stāvlaukuma pie Alūksnes tūrisma informācijas centra (Pils ielā 25 A). Lai piedalītos ekspedīcijā, līdz 3. maijam jāpiesakās, zvanot pa tālruņiem 25442335, 29130280, vai arī rakstot uz e-pastu: [email protected] Pieteikties var arī klātienē Alūksnes tūrisma informācijas centrā.


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
http://cl24.com.ua

http://apach.com.ua

http://massagerxla.com/home-massage-calabasas/