<<< Atpakaļ

Alūksnes Kultūras centrā koncertprogramma “Es savai Tēvzemei”02.11.2015.Turpinot tradīciju - "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" veidot kopīgu dāvanu Latvijai tās dzimšanas dienā, arī šogad  novembrī pie skatītājiem dosies jauna muzikāla programma „ES SAVAI TĒVZEMEI”.

Tā būs emocionāli skaista un muzikāli neaizmirstama satikšanās ar lieliskajiem dziedātājiem Andri Ērgli, Anmary, Daini Skuteli, Antru Stafecku, Normundu Zušu, Viktoru Lapčenoku, Oranžā kora meitenēm Anitu Levšu, Olgu Stupiņu, Intu Gudovsku un Jubilejas orķestri Jāņa Strazda vadībā, svētku noskaņās izdziedot dažādu latviešu komponistu – Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Stabulnieka, Ulda Marhilēviča, Eduarda Rozenštrauha, Ērika Ķiģeļa, Jura Kulakova un citu autoru dziesmas par Latgali, Kurzemi, Vidzemi un Zemgali, par Daugavu, Gauju, Ventu, Lielupi, Abavu, par jūru un ezeriem, par pilsētām, mājām  un Dzimteni, par visu to, ar ko jūtamies patiesi lepni un bagāti, apzinoties savu esību un piederību Latvijai.

 Iepriekšējos gados šīs koncertsērijas ietvaros klausītājus priecēja Latvijas 90-gadei veltītā programma „Mana dziesma Latvijai”, „Latviešu kino un teātra zelta dziesmas”, „Brīvās Latvijas dziesmas”, „Manas tautas dziesmas” un Jāņa Petera jubilejai veltītā programma „Manai Dzimtenei”.

Koncerts „Es savai Tēvzemei” Alūksnes kultūras centrā notiks 7.novembrī plkst 18:00. Biļetes nopērkamas „Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.
Organizē „Izklaides producentu grupa 7”.
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
питьевая вода киев

Мы предлагаем заказать и купить электроды по вашему желанию, недорого.
pharmacy24.com.ua