<<< Atpakaļ

Aicina jauniešus būt aktīviem un piedalīties biznesa ideju konkursā02.09.2015.

Druvis MUCENIEKS,
sabiedrisko attiecību speciālists

Alūksnes novada pašvaldība izsludinājusi Alūksnes novada jauniešu biznesa ideju konkursu,  kurā aicina piedalīties jauniešus no 18 līdz 30 gadu vecumam.

Biznesa ideju konkursa mērķis ir veicināt jaunu komersantu (saimnieciskās darbības veicēju) veidošanos novadā, motivējot jauniešus sava biznesa uzsākšanai. Konkursa uzvarētāji iegūst tiesības slēgt līgumu ar pašvaldību par finansējuma saņemšanu un komercdarbības uzsākšanu. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam ir līdz pat 2850 EUR.

Iesniegtos pieteikumus dalībai konkursā vērtēs un lēmumu par uzvarētāju apstiprināšanu pieņems Alūksnes novada domes priekšsēdētāja izveidota komisija. Galvenie biznesa ideju novērtēšanas kritēriji ir komercdarbības idejas oriģinalitātes novērtējums, īpašu uzmanību pievēršot arī produkta vai pakalpojuma izaugsmes iespējām, cenu politikai, tehnoloģiskajiem risinājumiem, dzīvotspējai un finanšu plānam. Pretendentiem svarīgi norādīt ticamu plānoto finanšu stāvokli, jo vērtēšanas komisija izskatīs ieņēmumu ticamību un izmaksu sabalansētību.

Jauniešu biznesa ideju konkursu rīkošana aizsākusies2012.gadā un līdz 2014.gada beigām ir atbalstītas 12 Alūksnes novada jauniešu iniciatīvas par kopējo summu nedaudz vairāk kā 23 tūkstoši eiro. Atbalstītās idejas ir bijušas saistītas ar lauksaimniecisko ražošanu, kokapstrādi, pasākumu organizēšanu, sveču, velosipēdu novietņu izgatavošanu, interjera dizainu, ceļu projektēšanu, kažokādas izstrādājumu ražošanu.

aicina jauniešus iesniegt pieteikumus līdz 2015.gada 23.oktobra plkst.16.00 personīgi vai nosūtot pa pastu , Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301, ar norādi – „Konkursam „Alūksnes novada jauniešu biznesa ideju konkurss”.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties: www.aluksnetourism.info  vai pašvaldības kancelejā Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, 306.telpā. Ja rodas kādi ar konkursu saistīti jautājumiaicinām sazināties ar uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Sanitu Ausēju pa  tālruni 25425222 vai e-pastā [email protected]

Konkursa „Alūksnes novada jauniešu biznesa ideju konkurss” nolikums
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
данабол

https://sledoc.com.ua

maxformer.com/elektricheskie-pogruzchiki