<<< Atpakaļ

Alūksnes novadā uzstādītas divas jaunas “Tele2” bāzes stacijas14.10.2015.

 

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” ir uzbūvējis jaunas GSM bāzes stacijas Alūksnes novada Liepnas un Pededzes pagastos. Jaunās bāzes stacijas nodrošina vēl augstvērtīgākus “Tele2” mobilos sakarus abās apdzīvotajās teritorijās. “Tele2” atgādina, ka “Tele2” un sarunu kartes “Zelta Zivtiņa” klientiem ir pieejama jaunākā HD Voice tehnoloģija, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā.

“Esam gandarīti, ka Liepnas un Pededzes pagastā “Tele2” mobilie sakari ir augstā līmenī!” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. “Neskatoties uz to, ka “Tele2” augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju un ātrs mobilais internets gandrīz visā valsts teritorijā, mēs turpinām būtiski ieguldīt un plānveidīgi attīstīt tīklu, ceļot jaunas bāzes stacijas.”

“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina “Tele2” klientiem – pusei Latvijas iedzīvotāju – jaunākās paaudzes 4G un 4G+ pakalpojumus un “HD Voice” tehnoloģiju izcilai skaņas kvalitātei sarunas laikā. “Tele2” augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju, ātrs 3G mobilais internets – 97% iedzīvotāju, savukārt zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets – jau 90% Latvijas iedzīvotāju. “Tele2” nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu.
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
www.ry-diplomer.com/kupit-diplom-vratcha

tokyozakka.com.ua