<<< Atpakaļ

Alūksnes Kultūras centrā "Melnā stārķa lidojums"08.10.2015.


Tematiski koncerts ir saistīts ar starptautisku vides projektu “Melnais stārķis: dzīvības lidojums”, kas ir izpelnījies lielu sabiedrības ievērību un kura gaitā tika novērotas astoņas Latvijas melno stārķu meitenes savā pirmajā ceļojumā uz ziemošanas vietām Āfrikā.

Programmu izpilda Rīgas saksofonu kvartets kopā ar komponistu un multi - instrumentālistu Valdi Muktupāvelu un dziedātāju Ievu Paršu. Rīgas saksofonu kvarteta instrumentālo grupu programmā papildinās dažādi etnisko tradīciju raksturinstrumenti: kokles, klarnete, dūdas, duduks un perkusijas. Vokālās partijas tekstuālais pamats ir gan tradicionālais dziedājums kādā no minēto zemju oriģinālvalodām, gan asemantiskas vokalīzes.

Koncerta programma veidota kā muzikāls atspoguļojums par melnajiem stārķiem, tiem pārlidojot dažādas zemes: Baltiju, Viduseiropu, Balkānus, Tuvos Austrumus, līdz beidzot nonākot Āfrikā. Šo zemju tradicionālā mūzika veido savdabīgu multi-etnisku “dzīvības lidojuma” vizualizāciju. Programmā iekļauti latviešu komponistu Līgas Celmas un Valda Muktupāvela jaundarbi, kā arī tematiski ārzemju komponistu skaņdarbi saksofonu kvartetam.br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
разработка интернет магазин

もっと

ry-diplomer.com/diplomy-v-nizhnem-tagile