<<< Atpakaļ

Valsts svētkiem veltītajā pasākumā Alūksnē pasniegs pašvaldības augstāko apbalvojumu04.11.2015.

Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Republikas Proklamēšanas 97. gadadienai veltītajā pasākumā “Es daru Latviju”, kas notiks Alūksnes Kultūras centrā 17. novembrī, Alūksnes novada pašvaldība pieciem novada iedzīvotājiem pasniegs augstāko pašvaldības apbalvojumu – “Sudraba zīle”.

Valsts svētku pasākumā nominācijā “Kultūra” apbalvojumu saņems Ināra Kravale – ilggadēja muzikālā pedagoģe, kuras daudzi audzēkņi sekmīgi turpinājuši muzikālo izglītību un kļuvuši par profesionāļiem savā jomā. Līdztekus pedagoģiskajam darbam izglītības iestādēs, Ināra Kravale ilgus gadus vadījusi korus “Dzelme” un “Sonus”, kuri no Latvijas un starptautiska mēroga konkursiem pārveduši vairākas godalgas. Ar savu ilggadējo un negurstošo darbu viņa sniegusi lielu ieguldījumu Alūksnes novada kultūras un kultūrizglītības nozares attīstībā.
Nominācijā “Izglītība” pašvaldība pateiksies ilggadējai Liepnas vidusskolas angļu valodas skolotājai Lilitai Spirkai, kura šogad uzsākusi savu 40. darba gadu skolā un visu darba mūžu veltījusi novada bērnu un jauniešu izglītošanai angļu valodā. Bez tam, Lilita Spirka ir arī aktīva kultūras dzīves uzturētāja un kultūrvides veidotāja, 20 gadu garumā vadot Liepnas pagasta vokālos ansambļus, gādājot par pagasta skolu vēstures apkopošanu un izdošanu grāmatā.
Nominācijā “Sports” pašvaldības augstākais apbalvojums tiks pasniegts ilggadējam Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenerim Ilgvaram Vaskim, kura vadībā izauguši daudzi labi un izcili sportisti, kuri gan iepriekšējos gados, gan šobrīd savās sporta gaitās sasnieguši augstus rezultātus un nesuši Alūksnes vārdu Latvijā un pasaulē.
Valsts svētkos nominācijā “Medicīna” pašvaldība pasniegs apbalvojumu ārstei Rūtai Merkuševai, kura visu savu darba mūžu ir veltījusi Alūksnes bērnu veselības aprūpei un kuras uzraudzībā ir izaugušas vairākas mazo alūksniešu paaudzes.
Savukārt nominācijā “Tautsaimniecība” pašvaldība pateiksies Dainai Libertei, kuras darba gaitas visu dzīvi bijušas saistītas ar lopkopību, gan strādājot kā kontrolasistentei un mehanizētās slaukšanas operatorei, gan lauksaimniecības pārrauga amatā rūpējoties par daudziem novada ganāmpulkiem un neliedzot savu padomu nevienam zemniekam.
Kopumā šogad pašvaldības apbalvojumam „Sudraba zīle” sabiedrība bija pieteikusi 23 pretendentus. Pieteikumus izvērtēja komisija, kuras sastāvā bija gan domes deputāti, gan sabiedrības pārstāvji. Lēmumu par komisijas izvirzīto pretendentu apbalvošanu 29. oktobrī pieņēma Alūksnes novada dome.
Latvijas Republikas Proklamēšanas 97. gadadienai veltītais pasākums 17. novembrī Alūksnes Kultūras centrā sāksies pulksten 20.00. Ar svētkiem veltītu koncertu priecēs Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels un Kristīne Zadovska, bet pasākumu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa. Ieeja pasākumā – bez maksas.
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://velotime.com.ua

>https://medicaments-24.com<

www.salon-svadebny.com.ua