Aicinām piedalīties fotokonkursā „Māksla manā pilsētā”27.03.2015.

Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto autors: Arturs Kolovs,
fotokonkurss „Mans Alūksnes Tourism”

ikvienu fotomākslas mīļotāju aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā „Māksla manā pilsētā”, iesniedzot fotogrāfijas, kas atspoguļo āra vides mākslas dažādību Alūksnē.

Konkursam aicinām iesniegt fotogrāfijas, kurās dažādos gadalaikos redzami Alūksnes pilsētvides mākslas objekti - skulptūras, vides objekti, grafiti zīmējumi un cits.

Šis fotokonkurss tiek rīkots sadarbībā ar Veru pilsētas pašvaldību un vides mākslas projektu „Kilometre of Sculpture”, kas regulāri notiek Igaunijā, un šogad tā norises vieta būs sadarbības pilsētā – Veros. Projekta laikā mākslinieki no dažādām valstīm ar savu devumu piedalīsies brīvdabas ekspozīciju veidošanā, savukārt Veru sadarbības pašvaldības aicinātas iesaistīties šajā projektā, veidojot fotogrāfiju izstādes, kas atspoguļotu katras konkrētās teritorijas ārvides mākslas dažādību.

Tādēļ konkursa dalībniekiem būs iespēja ar savu fotogrāfiju pārstāvēt Alūksni šajā starptautiskajā projektā, jo no konkursam iesniegtajiem fotodarbiem tiks atlasīti labākie mūsu pilsētu reprezentējošai izstādei, kas būs skatāma starptautiskajā pilsētvides mākslas projektā šovasar jūlijā Veros.

Konkursa nolikums publicēts www.aluksnetourism.info sadaļā „Konkursi”. Darbus aicinām iesniegt līdz 29. maijam.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
здесь

https://gas-energy.com.ua

www.profshina.kiev.ua