<<< Atpakaļ


Izrāde “ KUKULIS” Alūksnē 16. augustā21.07.2015.

Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste

16. augustā, plkst. 19:00 Izrādes "Gribu Bērnu!" veidotāji - Pannas Teātris, Alūksnes skatītājiem piedāvās jauno izrādi - muzikālu dzīves spēli un romantisku komēdiju divās daļās „Kukulis”.

Kukuļa „receptes” autori:
Scenāristes seriāla „UgunsGrēks” autores Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri: dakteris Ģirts Ķesteris, maizniece Maija Doveika, žurnāliste Zane Daudziņa, uzņēmējs Aldis Siliņš un kukuļu ņēmējs Juris Lisners.

Izbraukājuši Latvijas malu malas ar izrādi „Gribu Bērnu”, Pannas teātra radošā komanda vienojušies atziņā, ka nav skaistākas vietas uz pasaules, kā Latvija! Mūsu daba, kalni, ezeri, stārķu ligzdas un dzirnavas Latvijas ainavā ir tas, kas spēj mūs uzlādēt, stiprināt un vienot. Tādēļ, esot lepniem par savu zemi,  izrāde „Kukulis” aicina mīlēt un lolot Latvijas skaistumu, neatdodot to ne par kāda lieluma kukuli.
Izrāde viegli un jautri atmaskos līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams -  nedod kukuli, labāk dod buču!

Izrāde būs skatāma Alūksnes pilsētas estrādē 16. augustā plkst. 19:00
Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs vai Alūksnes kultūras centrā.
Nāc, „nogaršo” „Kukuli” Alūksnē!

Līdzās izrādei brīvā dabā, skatītājiem tiks piedāvāti gardi ēdamie pannā un dzeramie vannā, varēs iegādāties autogrāfu medību grāmatiņas, izrādes mūzikas diskus un piedalīties publiskā kukuļdošanas aktā - iedod buču, saņem autogrāfu!

Informācija: www.pannasteatris.lv
www.draugiem.lv/panna
www.facebook.com/PANNASTEATRIS

 

 br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
www.jaamboo.com.ua

http://cialis-viagra.com.ua