Aicinām iepazīt floristiku meistarklasē plenērā Alūksnē06.07.2015.

Evita APLOKA,

sabiedrisko attiecību speciāliste


Līdz 10. jūlijam ikvienu interesentu, kas vēlas apgūt floristikas pamatiemaņas profesionāļu vadībā, aicina pieteikties floristikas meistarklasēm, kas no 16. līdz 18. jūlijam notiks Alūksnē.

Floristu plenērs „Sirds uzzied Alūksnē!” norisināsies 18. jūlijā Alūksnē notiekošā Latvijas Puķu draugu saieta ieskaņā un tā dalībniekiem profesionālu floristu vadībā būs iespēja gan veidot vides objektus pēc konkrētas skices un tēmas, gan meistarklasēs praktizēties floristikā.
Dalībnieki var pieteikties meistarklasēm komandās vai individuāli un jāuzsver, ka iemaņas un zināšanas floristikā nav nepieciešamas, vien interese izzināt šo mākslu un piedalīties skaistas vides veidošanā Alūksnē. Komandu darbu vadīs profesionāli floristi, meistarklases paraugdemonstrējumi notiks visa plenēra gaitā.
Jāpiebilst, ka plenēra norisei izvēlēta romantiska un radošumu atraisoša teritorija - parks pie Alūksnes Jaunās pils, kur floristu veidotie darbi lieliski iederēsies kompozīcijā ar parka skaistajām strūklakām. Dabas materiālus, kas nepieciešami vides objektu radīšanai, nodrošinās plenēra rīkotāji.
Plenērs sāksies 16. jūlijā, kad no pulksten 8.00 dalībnieki ieradīsies un reģistrēsies, plenēra atklāšana būs pulksten 10.30 un tad jau visas dienas garumā ritēs vides objektu veidošanas darbs. Piektdien, 17. jūlijā plenēra dalībnieki strādās, jau sākot no pulksten 9.00.
Pieteikties dalībai plenērā var līdz 10. jūlijam, sazinoties ar ainavu arhitekti Lauru Ozoliņu pa tālruni 22028275 vai e-pastu: [email protected]
Ar plenēra nolikumu aicinām iepazīties šeit: NOLIKUMS

 

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://ka4alka.com.ua

www.progressive.ua

farm-pump-ua.com/