Vidzemes koncertzāle “Cēsis” piedāvā pasākumu programmu ģimenēm ar bērniem27.01.2015.


Tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem patīk doties uz kultūras pasākumiem, redzēt vēl neredzēto un dzirdēt vēl nedzirdēto. Lai bagātinātu jaunās paaudzes kultūras uztveri tā ir jāpilnveido, tāpēc Vidzemes koncertzāle “Cēsis” šajā, pirmās sezonas otrajā pusē, turpinās piedāvāt ģimenēm ar bērniem īpaši draudzīgu pasākumu programmu.

“Lai dotu iespēju arī bērniem mācīties būt patstāvīgiem kultūras pasākumu apmeklētājiem, Vidzemes koncertzāle ir izveidojusi pasākumu programmu dažādu vecumu bērniem. Bērniem plānotās programmas ir vitāli nepieciešamas un būtiskas katras koncertzāles saturiskajā piedāvājumā, jo vienmēr tik asi  analizētais jautājums par bērnu klātbūtni klasiskās vai populārās mūzikas koncertos, teātra vai baleta izrādēs ir jārisina pakāpeniski, ļaujot bērnam iepazīt mākslas pasauli vienkārši saprotamā, atraktīvā veidā, vienlaicīgi nodrošinot augsti profesionālu piedāvājumu, lai pirmā saskarsme ar mākslu ir pozitīva un neaizmirstama. Mums ir nepieciešama  ar pieredzi pasākumu apmeklēšanā un mākslā izglītota jaunā paaudze,  kura turpmāk vēlēsies redzēt un dzirdēt pasaules slavenu mākslinieku koncertus Cēsīs. Mūsu mērķis šajā pusgadā ir uzaicināt pēc iespējas plašāku mākslinieku plejādi, lai ar piedāvāto bagāto pasākumu klāstu varam uzrunāt ikvienu cēsnieku, vidzemnieku un koncertzāles viesi. Runājot par programmām bērniem un jauniešiem, esam noslēguši līgumus gan ar Leļļu teātri, gan Latvijas Nacionālo operu, Ģertrūdes ielas teātri un šo kultūras institūciju māksliniecisko pienesumu Vidzemes reģionā,” atklāj Vidzemes koncertzāles “Cēsis” programmu direktore Inese Zagorska.

Šajā pusgadā bērni, jaunieši, ģimenes ar bērniem, koncertzālē varēs apmeklēt*: Latvijas Nacionālās operas baleta iestudējumu ,,Baleta pasaulē” kurš būs interesants ne tikai jaunās paaudzes skatītājiem, bet ikvienam, kuru saista baleta māksla; Latvijas Nacionālā Simfoniskā Orķestra koncertu bērniem "LeNeSOns ierauga skaņu", tajā zinātkārais puisis LeNeSOns kopā ar orķestri un diriģentu Andri Vecumnieku atskaņos populāru klasisko mūziku no animācijas filmām; koncertzālē viesosies Leļļu teātris ar aizrautīgām un izklaidējošām izrādēm “Makss un Morics” un “Brālītis un Karlsons”; turpināsies arī pirmajā pusgadā aizsāktā tradīcija ar koncertu ciklu bērniem “Mūzikas ābece no A līdz Ž”, arī šogad kopā ar atraktīvo un bērniem draudzīgo programmas autoru Andri Sējānu uz skatuves kāps Vidzemes kamerorķestris un Latvijā pazīstami mūziķi; aprīlī koncertzālē viesosies “Kartupeļu opera” – unikāla, krāsaina un daudzveidīga opera ģimenēm ar skolas vecuma bērniem. Mūzikā atveidota vēstures faktos balstītā Ineses Zanderes pasaka par kartupeļu ceļojumu; mūzikas skolu audzēkņiem būs interesanti apmeklēt sērijas “Latvijas cerība” koncertus, kuros uzstāsies latviešu jaunie mūziķi, kā piemēram, pianiste Aurēlija Šimkus.

Pasākumu programma tiks papildināta. Visu aktuālo informāciju var pārbaudīt www.cesukoncertzale.lv.

Biļetes var iegādāties Koncertzāles kasē darba dienās no 12:00 – 18:00, sestdienās un svētdienās no 12:00 – 16:00, tālrunis biļešu rezervācijai 64119922, kā arī “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
http://ka4alka.com.ua/

здесь biceps-ua.com

узнать больше