Malienā koncertēs Eriņu ģimene02.02.2015.

Aivita Ezeriņa,
Malienas tautas nama vadītāja

6. martā pulksten 19.00 Malienas tautas namā ar koncertu viesosies košā un skanīgā Eriņu ģimene.

 Eriņi ir pirmā LNT šova „Dziedošās ģimenes” 3. vietas ieguvēji un dziedājuši pusfinālā arī  piecgades skanīgāko ģimeņu šovā „Dziedošās ģimenes 2013”. Eriņi muzicējuši vienmēr, tomēr šādā sastāvā, kāds bija redzams šovā „Dziedošās ģimenes”, iepriekš nebija uzstājušies. Eriņu ģimenes tētis ir daudzu Latvijā populāru šlāgerdziesmu autors. Viena no viņa dziesmām — „Likteņa sūtnis” dziedātāju Ingas un Normunda izpildījumā 2004. gada Šlāgeraptaujā tika atzīta par populārāko.

Eriņi lepojas, ka ir latgaļi, bet prot par to arī pasmieties, ģimenei ir lieliska humora izjūta. Ģimene pēc pirmā šova ir sniegusi vairāk nekā simts koncertus un par savu spēku uzskata dzimtas saknes, kas viņus vieno tikai ģimenei zināmās un sajūtamās saiknēs.

Kā savu odziņu, kas Eriņu ģimeni atšķir no citām, viņi min patiesumu. Klausītāji saka, ka ģimenes acis vienmēr mirdz un tajās ir redzama degsme. Viņi grib ticēt, ka ģimenes muzikālā izaugsme un skanējums gadu gaitā patiešām ir audzis un kļuvis baudāmāks.

“Mēs apzināti meklējam dziesmas ar stāstu, tādu repertuāru, kas, ja tā var teikt, piestāv mūsu ansamblim, jo īpaši ņemot vērā, ka esam ģimene, izvēlamies mazāk dzirdētas dziesmas, Tas, ka mums pa visām vīlēm spraucas latgaliskums, ir pati par sevi saprotama parādība, jo aizbēgt paši no sevis mēs nevaram,” Eriņi komentē latgaliskās saknes.

„Tētis Andris, bez saimniecības vadīšanas, ir aktīvs daudzās kultūras un sabiedriskās dzīves izpausmēs, piemēram, kopā ar mammu dejo vidējās paaudzes deju kopā „Jumalo”. Krustmāte Anita bez cilvēku veselības vairošanas un uzturēšanas misijas dzied korī un ir aktīva kultūras pasākumu apmeklētāja. Māsa Agnese ar apbrīnojamu pacietību un nerimstošu azartu jau vairāk nekā septiņus gadus ir sākumskolas skolotāja Hanzas vidusskolā un ārpus darba tiešajiem pienākumiem vada dažādus pasākumus un kāzas. Brālēns Juris tagad mums liels vīrs – Kārsavas novada deputāts, kā arī aktīvi rosās sabiedriskās dzīves norisēs. Brālēns Linards it visur ierodas, pie sāniem piestiprinājis alpīnistu karabīni un ar ģitāru plecā. Savukārt es maizīti pelnu Latgales vēstniecībā „GORS” jeb Austrumlatvijas koncertzālē Rēzeknē, bet, lai cik jokaini izklausītos, mieru un atslodzi rodu Rīgas mājās,” par ģimenes hobijiem runā Aija Eriņa.

„Mūsu mērķis ir piedzīvot kopā būšanu, kopā radīšanas un muzicēšanas prieku. Mums baudu sagādā pats jaunrades process – līdzīgas sajūtas kā gatavojoties svētkiem. Mūsu dziļi iekšēja vēlme ir pēc iespējas vairāk būt kopā. Neskatoties uz to, ka esam ļoti dažādi un reizēm arī pacīkstamies, tomēr vislaimīgāk jūtamies, kad esam viens otram tuvumā. Drošībā”.

Biļetes uz koncertu  iepriekšpārdošanā varēs iegādāties Malienas tautas namā vai rezervēt pa tel. 25458550 līdz 20. februārim. Biļetes cena – 3 EUR, koncerta dienā -  3,50 EUR.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://pills24.com.ua

www.designedby3d.com

Samsung