Alūksnē viesosies rakstniece un dzejniece Ieva Melgalve01.04.2015.

Zane Drozdova,
Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre

 

9.aprīlī Alūksnes pilsētas bibliotēkā un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā viesosies rakstniece un dzejniece Ieva Melgalve. Tikšanās notiks Alūksnes pilsētas bibliotēkas Valsts Kultūrkapitāla fondā iesniegtā un atbalstu guvušā projekta “Lasītprieks kopā ar rakstnieku” ietvaros. Vispirms pulksten 12.00 būs iespēja rakstnieci satikt bibliotēkā (grāmata “Bulta, Zvaigzne un Laī”), bet pēc 13.00 – par grāmatu “Mirušie nepiedod” I. Melgalve stāstīs jauniešiem Alūksnes Valsts ģimnāzijā.

Ieva Melgalve lasītājiem plašāk pazīstama kā trīs grāmatu (lugu un stāstu krājums “Bezzaudējumu punkts” (1999.), fantāzijas grāmata “Mirušie nepiedod” (2013) un fantāzijas grāmata bērniem “Bulta, Zvaigzne un Laī” (2014)) autore.
Kad iznāca rakstnieces pirmā grāmata, viņai bija tikai astoņpadsmit gadi. Pēc grāmatas izdošanas I. Melgalve tika kritizēta un raksturota kā dumpiniece. Daudz lasījusi Kurta Vonnegūta darbus un, rakstot pirmo grāmatu, spēcīgi ietekmējusies no šī rakstnieka darbiem.

Abas vēlāk rakstītās grāmatas – “Mirušie nepiedod”, “Bulta, Zvaigzne un Laī” – rakstītas pavisam citā stilā. Tās ir fantastikas grāmatas. Turklāt grāmata “Bulta, Zvaigzne un Laī” ir rakstnieces pirmā grāmata bērniem. Par to Ieva Melgalve saņēma galveno balvu konkursā “Zvaigznes grāmata”.

Aicinām visus Ievas Melgalves daiļrades cienītājus uz tikšanos bibliotēkā un Alūksnes Valsts ģimnāzijā!

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
читать далее

www.ry-diplomer.com

e-kirpich.kiev.ua/ryadovoy-kirpich/opt2.oo