Ciemos: Morisona kalns, Baldones sanatorijas grausts un dziednieciskais sēravotiņš „Kirzaciņa”


13.10.2014.


Ceturtdien, 23. oktobrī, LTV1 plkst. 19:15 tiks demonstrēta TV viedspēles Ciemos kārtējā sērija. Jau trīs dažādos Latvijas nostūros ciemu patrioti guvuši mācību un pieredzi, ko būs jāizmanto Kozmena sagatavotajos uzdevumos Baldonē, ievērojot arī kādu jaunu noteikumu raidījumā.

Šoreiz Alūksnes, Rogovkas, Vaiņodes, Viesītes un Baldones komandām būs jāveic trase slavenās Baldones sanatorijas grausta teritorijā, sagādājot ne mazums negaidītu pārsteigumu. Novadu ļaudīm būs jāseko ielas mākslas zīmējumu norādēm, jāmeklē blēņdaru izraibinātās zivis vietējā muižā. Jāatklāj, kas slēpjas zem apzīmējuma ķirzaciņa, un kā atradums, kas ir Baldones zīme jau vairāk nekā gadsimtu, var palīdzēt veikt kārtējo pārbaudījumu, pielietojot skolas solā gūtās zināšanas ķīmijā.

Īsts cietais rieksts steidzīgajiem un slazds nošaut greizi būs Spirālveida galaktikas meklējumi Baldones observatorijā. Vai komandas sapratīs, kā atšifrēt ķīniešu hieroglifus un atrast finiša vietu, izmantojot viedās tehnoloģijas, ikviens varēs noskaidrot Ciemos ceturtajā sērijā.

Pirmie pieci raidījumi ir kā iesildīšanās un zināšanu uzkrāšana, kuru laikā neviena komanda spēli nepametīs. Katrs raidījums tiek veltīts vienam Latvijas novadam, kurā komandas rādīs savas zināšanas un erudīciju. Pēc pirmajām piecām sērijām spēli pametīs tā komanda, kurai būs veicies vismazāk. Pēc tam - katrā etapā pa vienai, lai spēles finālā, sacenšoties trim komandām, pārliecinātos, kurā Latvijas novadā dzīvo visvarošākā un viedākā komanda!

Aktīvu dzīves pozīciju godinošu TV vied spēli “CIEMOS”  ir Latvijas Mobilā Telefona un VFS Films kopdarbs, kas provocē Latvijas ciemu vietējos vienoties draudzīgā azartā, lai sadalītu pārākā ciema godu. Spēles būtība paredz atklāt ko jaunu par savu un arī kaimiņa ciemu, talkā ņemot dalībniekiem iepriekš neizpētītas funkcijas it kā labi pazīstamajos viedtālruņos. Par raidījumu informē Rīgas Viļņi, Latvijas Avīze un Delfi.lv.

Skatītāji piecu novadu komandu spēlei var sekot līdzi katru ceturtdienu LTV 1 ēterā plkst. 19:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst. 15:00. 
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
https://progressive.ua

https://avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

mitsubishi.niko.ua