Pašvaldība atbalsta Alūksnes novada jauniešu biznesa idejas

15.01.2014.
Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste


     jau ceturto reizi izvērtējusi „Alūksnes novada jauniešu biznesa ideju konkursam” iesniegtos pieteikumus un piešķīrusi finansējumu jauniešu uzņēmējdarbības ideju īstenošanai.

     Konkursam savus pieteikumus šoreiz bija iesnieguši četri jaunieši. Viens no iesniegtajiem pieteikumiem diemžēl neatbilda konkursa nosacījumiem, savukārt otrā gadījumā pieteikums nesaņēma pietiekamu punktu skaitu par komercdarbības projekta novērtējumu, lai varētu iegūt pašvaldības finansējumu. Rezultātā pašvaldība noslēgusi līgumus par finansējuma piešķiršanu divu Alūksnes novada jauniešu - Ievas Bistrovas un Sintijas Ilsjānes projektiem.
     Alūksniete Ieva Bistrova ar pašvaldības finansiālu atbalstu veidos savu pasākumu aģentūru, piedāvājot kultūras pasākumu veidošanu, organizēšanu, vadīšanu, kā arī dažādas koncertprogrammas. Ievas projekta īstenošanai pašvaldība piešķīrusi 2134,31 eiro (1500 latus).
     Savukārt Sintijas Ilsjānes projekts saistīts ar zemeņu audzēšanu – jauniete no jūnija vidus līdz augustam plāno klientiem piedāvāt ekoloģiski audzētas zemenes, bet pavasarī un rudenī – kvalitatīvus zemeņu stādus. Pašvaldība Sintijas projektu atbalstījusi ar 1422,87 eiro (1000 latiem).
     Līdz ar to finansiāli atbalstījusi jau astoņu novada jauniešu biznesa ideju īstenošanu.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
avtomaticheskij-poliv.kiev.ua/avtomaticheskiy-poliv/sozdanie-proektov-sistem-avtomaticheskogo-poliva.html

www.djahostel.com.ua

kysek