Alūksnieši aktīvi iesaistās „Pieslēdzies, Latvija!” senioru datorapmācības projektā

07.11.2013.


Evita APLOKA,
sabiedrisko attiecību speciāliste


     Otrdien, 5. novembrī trīspadsmit Alūksnes novada pārstāvji – datorapmācības skolotāji, skolu direktori un vairāki seniori, kas piedalījušies Lattelecom senioru bezmaksas datorapmācības projektā „Pieslēdzies, Latvija!”, kopā ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieku Aivaru Fominu apmeklēja šī projekta piecu gadu jubilejas pasākumu Rīgā, Nacionālajā operā.

     
Minētais projekts veicina mūžizglītības attīstību un senioriem sniedz iespēju iekļauties mūsdienīgos informācijas tehnoloģiju procesos. Svinīgajā pasākumā seniori un viņu pedagogi no visas Latvijas baudīja maestro Raimonda Paula koncertprogrammu un septiņi no klātesošajiem saņēma arī īpašas balvas dažādās nominācijās, pateicoties par viņu dalību šajā projektā.

      Tie pedagogi, kas projektā iesaistījušies šogad un apmācījuši noteiktu senioru skaitu, saņēma pateicības balvu un viņu vidū bija arī Alūksnes novada vidusskolas skolotāja Līga Krūmiņa, kura saņēma planšetdatoru. Vairāki desmiti senioru viņas vadībā šoruden Alūksnes novada vidusskolā apguvuši vai uzlabojuši savas datorprasmes un 21. novembrī pulksten 10.00 visi aicināti tikties Alūksnes novada vidusskolā, lai atskatītos uz dalību šajā projektā.


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
www.monaliza.kiev.ua

система полива хантер

http://etalon.com.ua/