Jaunieši dāvā prieku Alūksnes un Apes novada mazajiem

11.12.2013.


Ilze Zvejniece
ABJC jaunatnes lietu metodiķe


Ziemassvētku gaidīšanas laikā dažādas labdarības akcijas ir lielā cieņā. Eņģeļi pār Latviju, rotaļlietu vākšana Alūksnes slimnīcas bērnu nodaļai, Ziemassvētku labdarības tirdziņš un daudz daudz vairāk. Šīm akcijām, gan nedaudz citādā veidā, piepulcējas arī Alūksnes un Apes skolēnu pašpārvalžu akcija „Prieciņš mazajiem”.

Skolēnu pašpārvalžu pārstāvji akciju sāka plānot jau oktobrī. Pēc dažādu ideju apkopošanas un izsvēršanas jaunieši nonāca pie secinājuma, ka  vēlas iepriecināt bērnus, pavadot ar viņiem laiku, ejot rotaļās, sportojot, dziedod  dziesmas vai darinot skaistas lietas, jo lietas pazūd, novalkājas vai iziet no modes, bet emocijas ir tās, kas paliek ar katru no mums.
Tieši tāpēc šajās nedēļās Alūksnes novada vidusskolas, E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, O.Vācieša Gaujienas vidusskolas, Malienas un Mārkalnes pamatskolas, Jaunannas mūzikas un mākslas pamatskolas, Liepnas un Gaujienas internātpamatskolas, kā arī vēl citu skolu skolēnu pašpārvaldes apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes un savu skolu pirmo klašu skolēnus, lai kopā aktīvi pavadītu kādu skaistu pēcpusdienu, ko visiem vēlāk atcerēties.
Vairāku skolu skolēniem šī nav pirmā šāda veida pieredze, jo viņi regulāri, ne tikai Ziemassvētku laikā, organizē aktivitātes mazākajiem.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
у нас chemtest.com.ua

мітсубісі л200

купить витамины