aicina uz vasaras grandiozo vasaras noslēguma festivālu
“Zvaigznes tiekas Alūksnē”

19.08.2013.


           24. augustā plkst. 19:00 Alūksnes „Pilssalas” estrādē, notiks līdz šim lielākais vasaras sezonas noslēguma festivāls latviešu populārās mūzikas mīļotājiem - „Zvaigznes tiekas Alūksnē”.

     Visa vakara un nakts garumā alūksniešus un pilsētas viesus priecēs Latvijā populāras grupas un izpildītāji- “Tērvete”, “Ginc un es”, “Dobeles zemessargi”, Heinrihs Kalvītis, “Gunārs un Zane”, Kantoris 04”, okartes skatuves dalībnieks Oskars Deigelis, “Dzelzs vilks”, “Forte”, “Credo”. Neizpaliks interesanti konkursi ar daudz saistošām un smeķīgām balvām. Pēc festivāla tiks ierībināta deju grīda, jo DJ Roberts Lejasmeijers aicinās uz balli līdz pat rīta gaismai!

     Pasākuma organizatori latviešu populārās mūzikas cienītājiem sola patīkamu atpūtu Alūksnē!

     Biļetes uz pasākumu savlaicīgi var iegādāties Biļešu serviss kasēs, Latvijas Pasta nodaļās, STATOIL benzīna uzpildes stacijās un Alūksnes tautas namā, biļetes cena - Ls 3. Tās varēs iegādāties arī pasākuma dienā, taču tad tās būs pieejamas jau par dārgāku biļešu cenu. Pasteidzieties, jo gribētāju ir daudz!
     Atbalsta: Amigo, Latvijas radio 2, Latvijas Šlāgerkanāls, Alūksnes ziņas, Malienas ziņas, Tvnet.lv, draugiem.lv, 1188.lv.


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]
системы автополива

20mg cialis

http://ivf-lab.com/ru