Alūksnes novada domes priekšsēdētājs piedalīsies pierobežas sadarbības konferencē

03.09.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins pēc Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova aicinājuma piedalīsies pierobežas – Krievijas, Eiropas Savienības valstu un Norvēģijas - sadarbībai veltītā starptautiskā konferencē, kas 6. un 7. septembrī notiks Pleskavā.


     Konference tiek rīkota ar mērķi pierobežas sadarbības partneriem apmainīties viedokļiem un izstrādāt ieteikumus tālākai sadarbības attīstībai. Tās dalībnieki apspriedīs līdzšinējo sadarbību un pārrunās jaunu savstarpējās mijiedarbības mehānismu rašanu starp Eiropas Savienības valstīm, Krieviju un Norvēģiju.
     Konferencē piedalīties aicinātas augstas Krievijas un ES institūciju amatpersonas, pierobežas valstu pārstāvji.
     Pasākuma laikā notiks arī apaļā galda diskusijas, piemēram, par tūrisma kā pierobežas sadarbības prioritārā virziena attīstību, kurā projektu „Via Hansaetica” prezentēs Vidzemes plānošanas reģions.      Diskusijas būs veltītas arī tādiem jautājumiem kā projekti transporta un loģistikas sfērā un robežas infrastruktūras attīstībā, piemēram, loģistikas kompleksa attīstība Pleskavas apgabalā.


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

http://www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

www.ry-diplomer.com/diplomy-v-groznom

medicaments-24.net