Aicinām uz tikšanos ar Pleskavas uzņēmējiem

09.11.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Piektdien, 16. novembrī Alūksnes novadā ieradīsies uzņēmēju delegācija no Pleskavas apgabala Krievijā. Viesošanās laikā pašvaldība viņiem organizē divu vietējo uzņēmumu apmeklējumu, kā arī tikšanos ar novada uzņēmējiem, kuri vēlētos veidot savstarpēju sadarbību.

     Jāpiebilst, ka šī tikšanās notiks pateicoties sadarbībai ar Pleskavas apgabala Uzņēmējdarbības garantiju un attīstības fondu, ar kuru 2012. gada februārī Alūksnes novada pašvaldība noslēdza līgumu par sadarbību.      Vienošanās par Pleskavas un Alūksnes uzņēmēju tikšanos panākta, Alūksnes novada domes priekšsēdētājam Aivaram Fominam apmeklējot Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības programmas konferenci Narvā oktobrī.
     - Plānots, ka delegācijas sastāvā varētu būt apmēram 15 uzņēmēji, kas strādā galvenokārt stādu un koku audzēšanas jomās, taču uz tikšanos pēcpusdienā aicinām arī citās sfērās strādājošos vietējos uzņēmējus, kuri būtu ieinteresēti sadarbības veidošanā ar Krieviju, jo viesu vidū būs arī Pleskavas apgabala Uzņēmējdarbības garantiju un attīstības fonda pārstāvji, - norāda Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins.
     Vizītes laikā Pleskavas uzņēmēji tiksies ar Alūksnes novada pašvaldības vadību, vēlāk apmeklēs zemnieku saimniecību „Sprogas” un SIA „Gravas” kokaudzētavu „Ievugravas”.
     No pulksten 13.00 līdz 14.30 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē Dārza ielā 11, Alūksnē notiks Pleskavas, Alūksnes un arī Gulbenes reģionu uzņēmēju diskusija par turpmāko sadarbību, uz kuru aicinām ierasties ikvienu interesentu.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

cl24.com.ua

etalon.com.ua

у Š½Š°Ń