Alūksnes novadu pārstāvēs Vidzemes dienās Sanktpēterburgā

07.11.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     12. un 13. novembrī Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins pārstāvēs Alūksnes novadu Vidzemes dienās Sanktpēterburgā, ko par godu Latvijas neatkarības pasludināšanas gadadienai organizē Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Republikas ģenerālkonsulātu Sanktpēterburgā un Eiropas Reģionālās attīstības biedrību.


     Vidzemes dienu pasākumos piedalīsies Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvji, novadu pašvaldību delegācijas, reģiona tūrisma nozares pārstāvji un uzņēmēji, kā arī Vidzemes kamerorķestris un dziedātājs Rodrigo Fomins.
     Kopā ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāju uz Sanktpēterburgu dosies arī Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciāliste Ingūna Dovgāne, prezentējot novada tūrisma piedāvājumu.
     Svētdien 11. novembrī Vidzemes reģiona pārstāvji apmeklēs Ostrovas pilsētu, kur piedalīsies konsules Irēnas Putniņas pieņemšanā. Pirmdien, 12. novembrī Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes vadītājs Nikolajs Stepanovs un novadu pašvaldību vadītāji aicināti piedalīties pieņemšanā Smoļnijā. Šajā dienā notiks tūrisma konference un Latvijas Republikas Ģenerālkonsula Aivara Groza diplomātiskā pieņemšana par godu Valsts svētkiem, kā arī Vidzemes kamerorķestra un Rodrigo Fomina koncerts.
     Savukārt otrdien, 13. novembrī notiks uzņēmēju apaļā galda diskusijas ģenerālkonsulātā, kā arī būs iespējams organizēt individuālas pārrunas ar potenciālajiem partneriem.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.velotime.com.ua

http://www.profvest.com

profvest.com