Aicinām paust idejas par velonovietņu nepieciešamību sabiedriskās vietās

07.11.2012.


     Velosipēds ir ērts pārvietošanās līdzeklis, kas ļauj vēlamajā vietā nokļūt ātrāk nekā kājām, pie kam neprasa naudas ieguldījumu degvielas iegādei. Braukšana ar velosipēdu ir arī veselīga fiziska nodarbe, kas ļauj rūpēties par veselību un uzturēt možu garu. Lai veicinātu alūksniešu aktivitāti velosipēda kā transportlīdzekļa izvēlē, pašvaldība vēlas papildināt velosipēdu novietņu skaitu pilsētā.

     
Pašvaldība jau šobrīd ir apzinājusi vairākas sabiedriskas vietas pilsētā, kur tās būtu vajadzīgas, taču gaidām arī pašu velobraucēju idejas, kur viņi saskata šādu nepieciešamību. Tādēļ līdz 20. novembrim aicinām iedzīvotājus izteikt priekšlikumus par to, kur sabiedriskās vietās Alūksnē un novada teritorijā būtu nepieciešams izvietot velosipēdu novietnes.
     Lai savu ideju izteiktu, aicinām apmeklēt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapas www.aluksnetourism.info/idejas sadaļu „Idejas attīstībai”. Tur autorizējoties ar savu e-pastu vai facebook.com profilu, ikviens cilvēks var iesniegt ideju un nobalsot par citu iesniegtajām ierosmēm. Minētajā sadaļā redzēsiet jau izteiktos priekšlikumus par vietām, kur būtu vēlams izvietot velosipēdu novietnes. Ja piekrītat, ka šī ir vieta, kur velonovietne vajadzīga, varat to atbalstīt. Ja jums šie priekšlikumi nepatīk vai arī zināt vietu, kur vēl būtu jāizvieto velosipēdu novietnes, tad aicinām izmantot izvēlnes podziņu „Nē, man ir labāka ideja!” – šādā veidā varēsiet pievienot savu ideju.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

niko-centre.kiev.ua

Š½Š° сŠ°Š¹Ń‚Šµ

www.medicaments-24.com/levitra-vardenafil/