Ielu seguma remonts ar pilnu sparu sāksies aprīlī

26.03.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Aizvadītajā nedēļā Alūksnē sākās bedrīšu remonts pilsētas tranzīta ielās. Pašlaik tiek labotas tikai dziļākās un bīstamākās bedres, taču ar pilnu sparu bedrīšu remonts vēl sākties nevar, jo kvalitatīva remonta veikšanai vajadzīgi atbilstoši laika apstākļi un izejmateriāls.


     - Jāņem vērā Alūksnes ģeogrāfiskā atrašanās vieta – sniega te ir vairāk un tas nokūst vēlāk, arī pavasaris sākas vēlāk un gaisa temperatūra zem nulles saglabājas ilgāk kā citviet Latvijā. Kvalitatīvam bedrīšu remontam ir nepieciešams, lai gaisa temperatūra diennaktī stabili būtu virs nulles, - uzsver Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova.
     Viņa arī norāda, ka pašvaldība gaida, kad vietējā asfaltbetona rūpnīca Zāgados sāks bedrīšu remontam nepieciešamā izejmateriāla ražošanu un tas solīts ne ātrāk kā aprīlī. Tiklīdz būs nostabilizējušies atbilstoši laika apstākļi un pieejams bedrīšu remontam vajadzīgais izejmateriāls, ielu remonts varēs sākties.
     Autovadītājus gan lūdzam ņemt vērā, ka Pils ielā, sakarā ar tās rekonstrukcijas projektu, kura īstenošana varētu sākties maijā, nelabos mazākās bedrītes, lai šos līdzekļus varētu izmantot citu tranzīta ielu remontam.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.progressive.ua

www.velotime.com.ua

gazon.net.ua