Alūksnes novadu reklamēs starptautiskajā izstādē „Pskov EXPO”

22.05.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

   
        Lai reklamētu Alūksnes novada uzņēmējdarbības un tūrisma piedāvājumu, 22. un 23. maijā Alūksnes novada pašvaldība, kā arī vairāki vietējie uzņēmēji piedalīsies starptautiskajā izstādē „Pskov EXPO”, kas no 22. līdz 24. maijam notiks Pleskavā.

     Pašvaldība minētajā izstādē reklamēs novada tūrisma iespējas, kā arī apmaksās stenda īres izdevumus, kurā savu piedāvājumu prezentēs vairāki uzņēmēji, kas atsaucās pašvaldības piedāvājumam iepazīstināt izstādes apmeklētājus ar Alūksnes novada uzņēmējdarbību šajā stendā.
     Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins un pašvaldības tūrisma informācijas speciāliste Ingūna Dovgāne, kā arī tūrisma uzņēmēji piedalīsies starptautiskās izstādes laikā notiekošajā apaļā galda diskusijā, kas veltīta pierobežas valstu sadarbībai tūrisma jomā.
     - Alūksnes Tourism atrodas pie Krievijas robežas, tādēļ vēlamies attīstīt un pilnveidot sadarbību, ko mūsu atrašanās vieta var sniegt novada uzņēmējiem gan tūrisma, gan arī citās uzņēmējdarbības jomās, - uzsver domes priekšsēdētājs Aivars Fomins.
     Starptautiskās izstādes „Pskov EXPO” laikā notiks dažādi semināri, apaļā galda diskusijas un citi pasākumi.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

profshina.kiev.ua

????? ????

?????????????? ??????? ??????