Alūksnes novada komersantiem iespēja piedalīties „Pskov EXPO”

02.05.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste


     Alūksnes novada pašvaldība plāno piedalīties starptautiskajā izstādē „Pskov EXPO” 12”, kas no 22. līdz 24. maijam notiks Pleskavā.

     Pašvaldība minētajā izstādē piedalīsies, reklamējot novada tūrisma piedāvājumu, un vienlaikus piedāvā novada uzņēmējiem izmantot iespēju prezentēt savu uzņēmumu pašvaldības stendā, kura īres izdevumus apmaksās pašvaldība.
     Alūksnes novada komersantiem, kuri vēlētos savu uzņēmumu prezentēt starptautiskajā izstādē, piedāvājam iespēju ar pašvaldības palīdzību nogādāt turp informatīvos materiālus – bukletus, vizītkartes par uzņēmumu, kā arī pašiem piedalīties izstādes darbībā, demonstrējot apmeklētājiem savu produkciju un iepazīstinot ar uzņēmumu. Par stenda izmantošanu komersantiem jāmaksā nebūs, par vīzām un transportu gan jāparūpējas pašiem.
     Alūksnes novada pašvaldības stends izstādē darbosies divas dienas – 22. un 23. maijā. Komersantus, kuri būtu ieinteresēti izmantot piedāvātās sadarbības iespējas, lūdzam sazināties ar Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciālisti Ingūnu Dovgāni pa e-pastu: [email protected] vai tālruni 29130280 līdz 12. maijam.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

ry-diplomer.com

maxformer.com/ruchnie-shtabellery

220km.com/category/rocket/