Jauniešiem otrais foto un videoklipu konkurss „Mans Alūksnes Tourism”

02.05.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste


     Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru un Izglītības pārvaldi jau otro gadu organizē fotogrāfiju un videoklipu konkursu jauniešiem „Mans Alūksnes Tourism”.

     Konkursā arī šogad aicinām piedalīties jaunus cilvēkus vecumā līdz 30 gadiem, iesniedzot fotogrāfijas un videoklipus, kas no jauniešu skatupunkta raksturotu Alūksnes novadu.
     Iesniegtos piedāvājumus vērtēs komisija un labāko darbu autori saņems naudas balvas. 30 labākās fotogrāfijas, ko izvēlēsies žūrija, būs apskatāmas izstādē, bet veiksmīgākos klipus varēs aplūkot ikviens Alūksnes novada pašvaldības mājas lapas www.aluksnetourism.info apmeklētājs.
     Par labākajiem atzītos foto un video darbus pašvaldība lietos dažādu prezentācijas materiālu veidošanai, tā atainojot jauniešu skatījumu uz Alūksnes novadu.
     Ar konkursa nolikumu aicinām iepazīties Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā Pils ielā 74, Alūksnē, jauniešu telpā „Te-ELPA” Ojāra Vācieša ielā 2A. Elektroniski tas pieejams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksnetourism.info un www.abjc.lv, kā arī saņemams, sūtot pieprasījumu uz e-pastu: @aluksne.lv.
     Piedāvājumi iesniedzami līdz 2012. gada 1. oktobrim, plkst. 17.00 Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā Dārza ielā 8A, Alūksnē.

KONKURSA NOLIKUMS UN PIETEIKUMA ANKETAbr> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.ry-diplomer.com

220km.com/category/forse/

ivf-lab.com/ru/uslugi/148-vedenie-beremennosti.html