Uzsākta jaunās Zaļās Lapas/Aluksne24.lv pilsētas informācijas grāmatas sagatavošana

20.01.2012.

Aigars Lazdāns
SIA Latvijas Tālrunis direktors


     Šogad, kā iepriekšējos gados, Latvijas Tālrunis un zīmols Zaļās lapas/Aluksne24.lv sadarbībā ar Alūksnes novada domi veido informatīvu izdevumu, kas paredzēts ikvienam reģiona iedzīvotājam – kā privātpersonām, tā uzņēmējiem.

     Grāmatas saturs šogad papildināts ar visiem Alūksnes un tuvāko novadu iedzīvotājiem noderīgu informāciju ikdienas vajadzībām – pilnīga saziņas informācija ar pašvaldībām un to iestādēm, izmaiņas pēc novadu reformām, jauninājumi par pasta sūtījumu saņemšanu, kā rīkoties steidzamos gadījumos un cita ikvienam nepieciešama informācija. Pilsētas informācijas grāmatā būs arī nākamo gadu svarīgāko notikumu kalendārs, kas top sadarbībā ar Alūksnes novada domi un portāla www.aluksne24.lv redakciju.
     Šogad grāmatā un portālā aicināsim izteikties arī vietējos uzņēmējus raksturojot sava uzņēmuma sasniegumus un biznesa vides attīstību novadā. Tam pievienosim informāciju no oficiālajiem biznesa aktivitātes monitoringa avotiem.
     Kā jau katru gadu, pilsētas informācijas grāmatu, bez maksas izplatīsim uzņēmumiem un iedzīvotājiem. Šis ir vienīgais izdevums Latvijā kas nodrošina aktuālas un ikgadēji atjaunotas informācijas bezmaksas izplatīšanu.
     Lai arī turpmāk pilsētas informācijas grāmata Zaļās Lapas/Aluksne24.lv nodrošinātu aktuālu informāciju aicinām iedzīvotājus, organizācijas un uzņēmējus pārliecināties par savas informācijas pareizību un izvietojumu zvanot pa tālruni 25451212.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

https://www.progressive.ua/

https://pillsbank.net

www.profvest.com