Aicinām piedalīties mājražotāju, amatnieku un mazpulku ražojumu izstādē Alūksnē

04.12.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     15. decembrī no pulksten 9 līdz 14 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē Dārza ielā 11, Alūksnē ikvienu interesentu aicinām uz Alūksnes novada mājražotāju, amatnieku un mazpulcēnu ražojumu izstādi – prezentāciju.

     Ziemassvētku gaidās šo pasākumu organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Alūksnes nodaļu, lai novada mājražotājiem, amatniekiem un arī mazpulcēniem dotu iespēju parādīt savu veikumu, bet pārējiem iedzīvotājiem ļautu novērtēt, kādas lietas gatavo pašu novadā.
     Aicinām šajā pasākumā piedalīties ikvienu novada iedzīvotāju, kas nodarbojas ar mājražošanu, gatavojot gan pārtikas produktus un dažādus našķus, gan rokdarbus un rotaslietas, dažādus amatniecības izstrādājumus, apsveikumu kartītes un citas lietas, ko iespējams izgatavot pašam savām rokām. Gaidītas būs arī tās mājsaimnieces, kuru ražojumi par labiem esam atzīti pagaidām vēl tikai ģimenes un tuvāko draugu lokā – varbūt dalība šajā izstādē kalpos jums par pamudinājumu, lai savu produkciju piedāvātu jau plašākam interesentu lokam.
     Protams, šajā pasākumā laipni gaidīti būs apmeklētāji, kuri izstādē - prezentācijā varēs iepazīties ar dažādo piedāvājumu, to piemērīt, pagaršot, iemēģināt, iegūt sev vai vienoties par sadarbību.
     Visus, kas vēlas piedāvāt savus ražojumus izstādē – prezentācijā, aicinām iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruņiem 29166807 vai 26384907.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

https://velotime.com.ua

https://apach.com.ua

bestseller-sales.com