Pateicas pašvaldībai par dalību „Vidzemes dienās” Sanktpēterburgā

04.12.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Alūksnes novada pašvaldība saņēmusi Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova parakstītu pateicību par novada dalību „Vidzemes dienās” Sanktpēterburgā, kas notika no 11. līdz 13. novembrim un bija veltītas Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienai.

     N. Stepanovs vēstulē uzsver, ka „Vidzemes dienas” Sanktpēterburgā notika pirmo reizi un to mērķis bija iepazīstināt Sanktpēterburgu ar Vidzemes plānošanas reģionu un palīdzēt veidot kontaktus starp abu valstu uzņēmējiem. Viņš arī izteicis cerību, ka uz pašvaldības un plānošanas reģiona turpmāku sadarbību kultūras, tūrisma un uzņēmējdarbības veicināšanā reģionālā un starptautiskā līmenī.
     Alūksnes novada pašvaldību „Vidzemes dienās” Sanktpēterburgā pārstāvēja domes priekšsēdētājs Aivars Fomins un tūrisma informācijas speciāliste Ingūna Dovgāne. Pasākuma laikā tika prezentēts Alūksnes novada tūrisma piedāvājums. Būtiskas sarunas ar Sanktpēterburgas pārstāvjiem notikušas par sadarbībā ar Pavlovskas muzejrezervātu tapušo, Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas atklātajā projektu konkursā iesniegto projektu „Divas ainavu parku pērles Austrumeiropā”.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

https://surrogacycmc.com

profvest.com/2017/10/bitbuild-hyip-otzivi-obzor.html

Bluboo Maya