Labos bedres pilsētas ielās

19.04.2012.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Šonedēļ Alūksnē uzsākts asfaltbetona seguma ielu remonts, ko saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem veic SIA „CEĻINIEKS 2010”.

     Remontdarbi sākotnēji notiks pilsētas centra ielās, bet vēlāk arī pārējās. Segumu vispirms labos Ojāra Vācieša ielā no Pils ielas līdz Dārza ielai, Lielā Ezera ielā no Tirgotāju ielas līdz Jāņkalna ielai, Dārza ielā no Ojāra Vācieša ielas līdz Jāņkalna ielai, Brūža ielā, Dzirnavu ielā, Tirgotāju ielā no Blaumaņa ielas līdz Lielā Ezera ielai, Helēnas ielā, Latgales ielā no Dārza ielas līdz Uzvaras ielai, Uzvaras ielā no Latgales ielas līdz Jāņkalna ielai.
     Ielas labos, izmantojot tā saukto pilno tehnoloģiju, kad segumā izgriež lielāku posmu un no jauna tajā ieklāj asfaltbetona masu. Šāda veida ielu remonts ir kvalitatīvāks un kalpo ilgāk.
     Sākta arī tranzīta ielu seguma labošana un tur darbus veic „Latvijas autoceļu uzturētājs”. Pils ielā sakarā ar tās rekonstrukcijas projektu, kura īstenošana varētu sākties maijā, labos tikai kritiskākās bedres, bet pārējās tranzīta ielās - arī mazākās bedres.

br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome[email protected]

http://medicaments-24.net

www.pharmacy24.com.ua

ka4alka.com.ua