Alūksnē būs Vidzemes un Latgales skolu pūtēju orķestru svētki

13.05.2011.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Sestdien, 21. maijā Alūksnē izglītības iestāžu pūtēju orķestri no Vidzemes un Latgales pulcēsies svētku pasākumā, kam dots nosaukums „900 skaņas Alūksnei”, tā iezīmējot senā Atzeles novada deviņsimtgadi.

     Skolu pūtēju orķestru svētkos piedalīsies gandrīz 20 orķestri no abiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Viesu vidū būs kolektīvi no Balviem, Preiļiem, Lejasciema, Jumpravas, Rēzeknes, Jēkabpils, Kārsavas, Naujienas, Rūjienas, Naukšēniem, Cēsīm, Gulbenes, Baltinavas, Smiltenes, Mazsalacas un Valmieras. Alūksnē viesus sagaidīs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris (diriģents Sandors Saulvedis Līviņš. Defile vadītāja Ilze Līviņa).
     Dienas vidū pulksten 13.30 pie Alūksnes Jaunās pils notiks svētku ieskaņas koncerts, kurā kopā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centra kolektīviem uzstāsies arī pūtēju orķestri no Baltinavas, Kārsavas, Rūjienas, Cēsīm un Jēkabpils.
     Nedaudz vēlāk – pulksten 15.00 pie Bībeles muzeja un skvērā Lielā Ezera ielā (pie autoostas), bet pulksten 15.30 pie veikala „Maks” un bijušās „Parex” bankas ēkas (Tirgotāju ielā 13) būs aptuveni pusstundu gari koncerti, kuros muzicēs orķestri no Valmieras, Gulbenes, Rēzeknes un Smiltenes skolām.
Pulksten 16.30 aicinām alūksniešus sveikt jaunos mūziķus, vērojot svētku gājienu, kas sāksies no Alūksnes pilsētas sākumskolas un dosies pa Lielā Ezera, Pils, Ojāra Vācieša un Pilssalas ielu uz Pilssalas estrādi, kur pulksten 17.00 būs lielais pūtēju orķestru koncerts.
     Koncertā izglītības iestāžu pūtēju orķestri klausītāju priekam atskaņos dažādu autoru skaņdarbus, tajā skaitā būs gan Mocarta un Verdi, gan Raimonda Paula un Laura Reinika komponētā mūzika. Valmieras ģimnāzijas, Gulbenes un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri koncertā demonstrēs arī savas defilē programmas. Jāpiebilst, ka uz visiem koncertiem ieeja ir bez maksas.
     Pašlaik laika prognozes liecina, ka gan ieskaņu koncerti pie Jaunās pils un citur pilsētā, gan arī lielais koncerts Pilssalas estrādē varēs notikt brīvā dabā, jo muzicēšanai brīvā dabā ir zināmas prasības attiecībā uz laika apstākļiem. Svētku rīkotāji jau iepriekš brīdināja, ka nelabvēlīgos laika apstākļos svētku ieskaņas koncerts un gājiens nenotiks, bet lielo koncertu pārcels uz Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zāli
Sakarā ar svētku norisi šajā dienā pilsētā būs arī satiksmes ierobežojumi, tādēļ lūdzam autovadītājus būt saprotošiem.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris arī šoreiz priecēs skatītājus ar defile programmu

„900 skaņas Alūksnei” AFIŠA


br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

citroen c3 picasso

www.monaliza.kiev.ua

oncesearch.com/search/13 girlsdoporn/10