Alūksnes bibliotēka piedāvā datorprasmes apgūt mājās

22.07.2011.

Iveta Ozoliņa,
Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore

     Alūksnes pilsētas bibliotēkas darbinieki vienmēr ir ieinteresēti atbalstīt un ieviest bibliotēkā jaunu pakalpojumus, kas ļauj bibliotēkai attīstīties kā vietējās sabiedrības kultūras, izglītības un sociālajam centram. Viens no mūsu bibliotēkas darbības mērķiem ir sekmēt bibliotēkas pakalpojumu pieejamību un informācijas resursu izmantojamību ne tikai bibliotēkā, bet arī ārpus tās telpām.

     Cenšoties realizēt šo ieceri, esam atsaukušies bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” darba grupas un SIA „Lattelecom” aicinājumam piedalīties akcijā „Bibliotēka dodas pie lietotāja”. Akcijas laikā bibliotekāri dosies pie cilvēkiem ar ierobežotām sociālās aktivitātes iespējām un viņu dzīvesvietās, izmantojot portatīvo datoru ar mobilo interneta pieslēgumu, ko nodrošinās SIA „Lattelecom”, sniegs apmācības datora un interneta lietošanas pamata prasmēs.
     Aicinām pieteikties mājas apmācībai tos alūksniešus, kuriem ir ierobežotas iespējas apmeklēt bibliotēku (ilgstošas vai īslaicīgas slimības dēļ, grūtības nokļūt bibliotēkā, jaunās māmiņas u.c.), bet kuri vēlas apgūt pamatprasmes darbā ar datoru un internetu! Pieteikties apmācībām un saņemt informāciju var, zvanot uz bibliotēku pa tālruni 64322197 vai, ja iespējams, sūtot pieteikumu uz e-pastu [email protected].
     Apmācības notiks no augusta līdz oktobra vidum, kad pie Jums dzīves vietā, saskaņojot ar Jums mācībām vēlamo laiku, ieradīsies bibliotēkas darbinieks ar datoru. Mācībās piedāvājam apgūt gan darbu ar tekstu, gan interneta izmantošanu ikdienā, nepieciešamās informācijas meklēšanu, e-pakalpojumu izmantošanu (maksājumi, pirkumi u.c.), gan saziņas iespējas internetā (e-pasts, skype). Plānotā mācību programma var tikt mainīta, ņemot vērā konkrētā apmācāmā cilvēka prasmes un vēlmes. Apmācības ir bez maksas.
Piesakies un izmanto iespējas iegūt jaunas prasmes!


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.best-mining.com.ua

in detail

gepatite.com/daclatasvir