Skaistākās dziesmas sievietei un mīlestībai koncertprogrammā „Mīlas melodija”

11.01.2011.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Pavasaris vienmēr ir kaut kas īpašs. Un ne tikai tādēļ, ka šajā laikā siltie vēji mājo prātā un sirdij liek pukstēt straujāk. Pavasarī svinam svētkus, kas veltīti dabas daiļākajai rotai - sievietei. Un tāpēc šajā laikā plaukst skaistākās puķes, lūpās tvīkst maigākie vārdi un sirdi glāsta kvēlas melodijas...
     Sievietei un mīlestībai – šāda devīze dota arī jaunajai koncertprogrammai „Mīlas melodija”, kura martā uzsāks ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Populārākās un visu paaudžu skaistākās mīlas melodijas izdziedās lieliskais tenors, „zelta balss” īpašnieks Dainis Skutelis, kura samtaino balsi jau atzinīgi novērtējuši daudzi mūzikas cienītāji. Kopā ar Daini temperamentīgus un maigus mīlas duetus, pasaulslavenus hitus, līdzi dziedamas latviešu melodijas un dziesmas no mūzikliem „Agrā rūsa”, „Meža gulbji”, „Mūzikas skaņas” izdziedās Latvijā iemīļotas un populāras dziedātājas Liene Šomase, Ieva Sutugova un Endia, kā arī Oranžā kora meitenes Olga, Inta un Anita.
     Koncertprogrammu veido „Izklaides producentu apvienība 7”, muzikālais producents – Atis Auzāns, režisors - Voldemārs Šoriņš, horeogrāfs - Alberts Kivlenieks.
     Alūksnes pilsētas Tautas namā koncerts notiks 20.martā plkst. 16:00. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Alūksnes pilsētas Tautas namā, „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv. Cena: Ls 4 - Ls 6.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

тŠ°ŠŗŠ¶Šµ чŠøтŠ°Š¹Ń‚Šµ www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

unc-mps.com.ua/uslugi/obmazochnaya-gidroizolyatsiya

https://rs-clinic.com.ua