Ziemeļlatvijas kameransamblis ,,LIVONIJA,, koncertēs Alsviķos

01.12.2011.


     12. decembrī 17.30 Alsviķu kultūras namā viesosies Ziemeļlatvijas kameransamblis „Livonija” ar koncertu - atraktīvu Ziemassvētku ceļojumu mūzikas pasaulē. Ieeja: bērniem Ls 0,50, pieaugušajiem Ls 1.

     Kameransamblis dibināts 2006.gadā sadarbojoties Valkas pilsētas domei un Latvijas Republikas Kultūras ministrijai. Ansamblis izveidots kā profesionālu mūziķu vienība.
     Ansambļa darbības lauks 5 gadu laikā ir bijis sākot no maziem lauku klubiem, baznīcām, skolām un beidzot ar lielām prestižām zālēm – Rīgā, Tallinnā, Tartu, Grācā…
     Ziemeļlatvijas kameransamblim ,,MicRec ,,izdevis 2 CD - ,,Ziemeļlatvijas kameransamblis,, un ,,Satikšanās,,.
     Ansamblim bijusi muzikāla sadarbība ar Ingus Petersonu, Ingu Šļubovsku, Silgu Tīrumu, Eviju Martinsoni, Gintu Ēķi, Guntaru Freibergu, Induli Cintiņu un daudziem citiem profesionāliem dziedātājiem, koriem, instrumentālistiem. No 2006.gada ansamblis,, Livonija,, radoši darbojies arī Igaunijā un 2008.un 2009.gadā ar panākumiem koncertējis Austrijā. No 2011.gada radoša sadarbība ar igauņu dziedātāju Pille Lill, kā arī ar jauno somu vokālās mūzikas zvaigzni Annuliinu Ikāheimo, ansambļa dalībniekiem Tallinnā mācoties kopā      Eesti Muusika ja Teatriakadeemia maģistratūrā.

Ziemeļlatvijas kameransamblis ,,Livonija,,

Miks Vilsons (flauta)
Elīna Kuduma (oboja, angļu rags)
Valdis Drulle (klarnete, ansambļa vadītājs)
Intars Grīnbergs (fagots)
Andris Ādamsons (mežrags)
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

jaamboo.com.ua

Ulefone Armor Š¾Š±Š·Š¾Ń€

ŠŗŠ¾Š½ŃŃƒŠ»ŃŒŃ‚Š°Ń†Šøя Š³ŠøŠ½ŠµŠŗŠ¾Š»Š¾Š³Š°