„Liepna no putna lidojuma” – piekto reizi!

23.08.2011.

Liene Stabinge,
pasākuma organizatore

     Sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Liepnas pagasta zemniekiem un citiem gaisa balonu sporta atbalstītājiem, kā arī pateicoties Liepnas ļaudīm šogad notiks piektais gaisa balonu festivāls „Liepna no putna lidojuma”.

     Festivāla ietvaros Liepnā un Alūksnē viesosies 5 vai 6 gaisa baloni no sporta klubiem „99 Gaisa baloni”, „Airkargo” un gaisa balons ar LMT komandu. Plānoti 3 lidojumi - 9. septembra vakarā un 10. septembra rītā Liepnas apkaimē, bet 10. septembra vakarā - Alūksnes pilsētas apkaimē, labvēlīgos laika apstākļos arī vakara spīdēšana, kam vieta vēl tiks precizēta un saskaņota ar pašvaldību.
     Šis būs jubilejas festivāls, tāpēc visa darba grupa, kas pašreiz čakli strādā, lai uzņemtu viesus, ļoti cer uz vislabvēlīgākajiem laika apstākļiem, lai pēc iespējas vairāk Alūksnes novada iedzīvotāju un viesu varētu vērot krāsaino gaisa „burbuļu” parādi debesīs.
     Ja kāds vēlas atbalstīt gaisa balonu sporta attīstību un festivālu, varat sazināties ar pasākuma organizatori Lieni Stabingi (+37126239272).
     Sekojiet precīzākai informācijai tuvāk festivāla laikam un turiet īkšķus par lidojumiem labvēlīgu laiku.
     Uz tikšanos Liepnas un Alūksnes debesīs!

Vērosim balonus Liepnas un Alūksnes debesīs

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Septembra otrajā nedēļas nogalē – 9. un 10. septembrī Alūksnes novadā notiks gaisa balonu festivāls „Liepna no putna lidojuma”, kam šis būs jau piektais norises gads.

     Festivālā plānoti trīs lidojumi - 9. septembra vakarā un 10. septembra rītā Liepnas pusē, bet 10. septembra vakarā - Alūksnes apkaimē. Jāņem vērā, ka gan lidojumi, gan vakara spīdēšana būs iespējami, ja to ļaus laika apstākļi.
     Gaisa balonu festivāla Alūksnes dienā 10. septembrī no pulksten 17.30 līdz 19.30 plānots vakara lidojums - sacensības pāri Alūksnei. No pulksten 17.30 laukumā pie administratīvās ēkas Dārza ielā 11, Alūksnē tiks sniegta informācija par balonu lidojuma gaitu. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka labākai gaisa balonu lidojuma vērošanai vajadzīgs autotransports, jo iepriekš grūti paredzams, kādā virzienā pūtīs vējš un kā baloni lidos. Savukārt pulksten 21 laukumā pie bānīša stacijas labos laika apstākļos varēs vērot gaisa balonu spīdēšanu.
     Plānots, ka gaisa balonu festivālā Liepnā un Alūksnē viesosies pieci vai seši gaisa baloni no sporta klubiem „99 Gaisa baloni”, „Airkargo” un gaisa balons ar LMT komandu.
Gaisa balonu festivāls notiek sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Liepnas pagasta zemniekiem un citiem gaisa balonu sporta atbalstītājiem. Ja kāds vēlas atbalstīt gaisa balonu sporta attīstību un festivālu, varat sazināties ar pasākuma organizatori Lieni Stabingi (+37126239272).

Gaisa balonu festivāls „Liepna no putna lidojuma” Liepnā notiks jau piekto reizi, bet debesīs virs Alūksnes baloni pacelsies trešo gadu
Māra Grosa foto
br> Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]o

www.velotime.com.ua

monaliza.kiev.ua

http://www.velotime.com.ua