Uzdāvini vienu grāmatu bibliotēkai!

14.04.2011.

Iveta Ozoliņa
Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore

     Par tradīciju Alūksnes pilsētas bibliotēkā nu jau daudzus gadus ir kļuvusi akcija „Uzdāvini vienu jaunu grāmatu bibliotēkai!”, kuru parasti izsludinām ikgadējās Bibliotēku nedēļas laikā.

     Arī šogad Alūksnes novada iedzīvotāji tiek aicināti sava pagasta vai pilsētas bibliotēkas fondu papildināt ar kādu pēdējos gados izdotu grāmatu, audio vai video ierakstu, jaunākā žurnāla numuru (abonementu)!
     Varbūt Tev mājās ir grāmata, kuru esi jau izlasījis, bet zini, ka tā vairs Tev nebūs nepieciešama - tad uzdāvini to sava pagasta vai pilsētas bibliotēkai un dod iespēju to izlasīt arī citiem!
     Lai lasītāji uzzinātu par dāvinātāju - katrā dāvinātajā grāmatā tiks ielīmēta uzlīme ar dāvinātāja vārdu un uzvārdu.
     Akcija norisinās no 18.aprīļa līdz 27.maijam.
     Lūdzu, atsaucies!

     Ikgadējais bibliotēku pavasara pasākums - Bibliotēku nedēļa - saistīts ar Pasaules grāmatu un autortiesību dienu 23. aprīli jeb Svētā Jura dienu. Kataloniešu leģenda vēsta, ka Svētais Juris uzveica pūķi un izglāba princesi. Vietā, kur pūķa asinis nopilēja zemē, uzziedēja skaista roze. Šis varoņdarbs simbolizē gaismas, gudrības un mīlestības uzvaru pār tumsonību, tādēļ 23.aprīlī cilvēki visā pasaulē dāvina cits citam rozes un grāmatas.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.topobzor.info

designedby3d.com

velotime.com.ua