Pateicās par pašvaldības atbalstu veselības veicināšanas pasākuma organizēšanā

15.06.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste

Piektdien, 12. jūnijā Alūksnes pilsētas domi apmeklēja Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības Aizsardzības sadarbības biroja divpusējo attiecību virsnieks pulkvežleitnants Eriks Pless, lai pateiktos pašvaldībai par sniegto atbalstu, organizējot veselības veicināšanas pasākumu, kas maijā notika Alūksnē.

E. Pless uzsvēra, ka Mičiganas štata Nacionālās gvardes militāro mediķu sadarbībā ar Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un citām institūcijām rīkotā akcija šogad izdevusies vēl veiksmīgāk kā pērn un cilvēku skaits, kas saņēma medicīniska rakstura bezmaksas konsultācijas un pakalpojumus, tostarp, brilles, salīdzinot ar pagājušo gadu, ievērojami pieaudzis.
- Pērn rīkojām pirmo šādu akciju un tas bija īpašs notikums. Šogad akcijas veiksmīgā norise ir saistīta ar ļoti labo sadarbību starp visām iesaistītajām pusēm. Esam gandarīti par Alūksnē paveikto. Tas nebūtu izdevies bez ļoti plaša pašvaldības atbalsta, - norādīja E. Pless.
Pateicībā par pašvaldības atbalstu veselības veicināšanas pasākuma rīkošanā, viņš pasniedza īpašu pateicības rakstu, ko parakstījis ASV vēstniecības Aizsardzības sadarbības biroja priekšnieks pulkvežleitnants Tomass Batlers, Alūksnes pilsētas domei un Alūksnes rajona padomei.
Maijā Alūksnē speciāli uzslietās teltīs notika veselības veicināšanas pasākums, kura laikā iedzīvotāji varēja saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtēšanu, acu ārsta un zobārsta konsultāciju, bezmaksas brilles. Mediķi apmeklēja četras skolas, kur veica zobu un mutes dobuma apskates procedūras un zobu apstrādi ar fluoru saturošu līdzekli jaunāko klašu bērniem, kā arī pansionātu iemītniekus Alūksnē un Trapenē.
Līdzīgs pasākums notika arī Liepājā. Šādu akciju mērķis ir ne tikai atbalsta sniegšana vietējiem iedzīvotājiem, bet tās kalpo arī par treniņu Latvijas bruņotajiem spēkiem.

Eriks Pless pateicas par sadarbību Alūksnes pilsētas domei un pasniedz pateicības rakstu domes priekšsēdētāja vietniekam Armandam Mustam

 


Alūksnes pilsētas dome
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: [email protected]

www.chemtest.com.ua

medicaments-24.net

https://chemtest.com.ua/