Pludmales volejbola sacensību „SATIEC DRAUGU” PROGRAMMA – NOLIKUMS

1. Vieta un laiks.
Sacensības notiek Alūksnes Pilssalas pludmales volejbola laukumos 2018.gada 4.augustā. Reģistrācija sacensību vietā līdz pulksten 10.50.

2. Dalībnieki.
Sacensībās drīkst piedalīties pilnīgi visi pludmales volejbola spēlēt gribētāji, bez vecuma, dzimuma un profesionālās sagatavotības ierobežojuma.

3. Rīkotāji, reģistrācija un finanses.
Turnīru organizē kultūras un sporta nodaļa. Galvenais tiesnesis Aivars BEEBRIS tel. 2948121741 Pieteikšanās sacensību vietā 4.08. līdz 10.50. Dalības maksa par dalību turnīra netiek iekasēta

4. Norise
Atkarībā no pieteikušos pāru skaita, tiesneši uz vietas nosaka izspēles kārtību un setu un punktu skaitu, kas nepieciešami uzvarētāju noteikšanai. Sieviešu sacensība tiek izspēlēta, ja ir vismaz trīs reģistrējušies pāri.
Spēles notiek pēc Starptautiskiem FIVB noteikumiem, ar organizatoru atrunātām izmaiņām. Tīkla augstums vīriešiem 243 cm, sievietēm 224 cm.
Spēles tiesā paši dalībnieki, vai organizatoru nozīmēti tiesneši ( t.sk. no dalībnieku vidus).
Organizatori patur tiesības mainīt izspēles sistēmu atkarībā no laika apstākļiem un citiem neparedzētiem gadījumiem (piemēram – negaiss, stiprs lietus u.c.)

5. Vērtēšanas.
Par uzvaru spēlē pāris saņem 2 p. zaudējumu 1p. par neierašanos uz spēli 0p. ( ja vien netiek izspēlēta vien mīnus vai div mīnus sistēma).

6. Medicīniskais nodrošinājums.
Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli. Smagāku traumu gadījumā nekavējoši tiek izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība.

7. Apbalvošana.
1. – 3. v. ieguvēji kā vīriešiem tā sievietēm sacensību noslēgumā tiek apbalvoti ar kausiem.