http://www.aluksnetourism.info/

2018.GADA ABSOLVENTI

 


VIEGLATLĒTIKA: Kristiāns Volšteins, Una Kaktiņa, Kristīne Kalniņa (treneris Aivars Bebris).



DŽUDO: Stīvens Logins, Oskars Krūmiņš, Norberts Dāniels Dovgāns (treneris Aivars Mālnieks).



BASKETBOLS: Mairis Kļava, Kristiāns Mičulis, Edgars Vītols, Kārlis Ludvigs, Jānis Krastiņš, Ričards Puķudruva  (treneris Artūrs Kļaviņš).






2017.GADA ABSOLVENTI

 


VIEGLATLĒTIKA: Erika Olberkyte (treneris Ilgvars Vaskis), Marta Liepiņa (trenere Aija Latika).

BASKETBOLS: Kristers Musts (treneris Gints Kliests).

DŽUDO: Beāte Pore, Dairis Golubevs (treneris Aivars Mālnieks).




2016.GADA ABSOLVENTI

 


Basketbols: Roberts Āboliņš, Kristers Belovs, Niks Ertmanis, Rihards Lielgalvis, Krista Raudiņa, Krišs Spirks, Tomass Volts, Vendijs Voskis, Elīna Voska; (treneris Jānis Nīkrencis).

Vieglatlētika: Kalvis Kaktiņš, Edgars Zvejnieks; (treneris Ilgvars Vaskis).

Vieglatlētika (Ape): Undīne Ābolkalne, Līva Lārmane, Matīss Leimanis, Valdemārs Timofejevs, Rinalds Virsis, Madara Vorfolomejeva, Tīna Ciprusa, Linards Meisters; (trenere Aija Latika).

Biatlons: Regīna Rudzīte; (treneris Sergejs Sverčkovs).

Džudo: Linda Bēniņa, Roberts Posts (treneris Aivars Mālnieks).




2015.GADA ABSOLVENTI


 


BASKETBOLS: Jānis Žagars, Alberts Žagars, Oskars Svars, Reinis Stahovskis, Artūrs Voskis, Rūdolfs Avots, Rolands Tišanovs, Reinis Mednis, Arvīds Veigners



VIEGLATLĒTIKA
: Artis Maksims, Laura Skladova, Zanda Šķetika, Džeina Riekstiņa



DŽUDO: Oskars Bēniņš, Krišjānis Posts, Rolands Dobelnieks, Lāsma Smetele



BIATLONS: Linards Zēmelis, Ingus Deksnis, Vladislavs Ņedaivodins




2014.GADA ABSOLVENTI

 


Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2014.gada absolventi:



Basketbols: Jānis Strapcāns, Agris Puzulis, Alise Beķere, Eva Pāringa
(treneris Jānis Nīkrencis)

Vieglatlētika: Agris Cekulis, Emīls Brants, Dāvis Vītoliņš
(trenere Aija Latika)

Džudo: Ričards Mellītis, Elvis Kopmanis, Dairis Svilāns, Lauris Ribaks, Kārlis Žīgurs
(treneris Aivars Mālnieks)

Biatlons: Rasma Rudzīte
(treneris Sergejs Sverčkovs)

Džudo un vieglatlētika: Arnolds Dmitrijevs
(treneri Aivars Mālnieks un Ilgvars Vaskis)




2013.GADA ABSOLVENTI

 


Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2013.gada absolventi:
Džudo: Edijs Sadovņikovs, Jānis Serts
(treneris Aivars Mālnieks)

Basketbols: Rihards Gross, Ronalds Tomsons, Artūrs Šelders, Laura Volcīte, Beate Kovgere
(treneris Gints Kliests)

Biatlons: Dmitrijs Prokopjevs
(treneris Sergejs Sverčkovs)

Vieglatlētika: Ieva Palkavniece, Nils Šķepasts, Laura Jaunzeme, Jānis Kauliņš
(trenere Aija Latika)


https://kinder-style.com.ua

topobzor.info/google-pixel-i-pixel-xl/

купить Bluboo Maya