http://www.aluksnetourism.info/

Mūsu rezultāti 2013.gadā

 


Jaunā basketbola  meiteņu U-13 komanda  15.decembrī  devās izbraukumā  uz Ogri. LJBL Colgate MINI čempionāta  spēle  noslēdzās ar mājinieču uzvaru 30:19. Mūsu meitenes mazliet pievīla kļūdas aizsardzībā, pārāk lēni atgriezāmies aizsargāt savu grozu. Uzbrukumā pieļāvām daudz kļūdu sasteidzot metienus un laicīgi neatrodot partneri, kam piespēlēt bumbu. Bet citādi spēle bija gana līdzīga un ogrēniešu komanda ir tā, kura varētu kādreiz arī  mums būt „ pa kaulam” . Trenera Ulda Jauniņa uzslavas šoreiz  Lindai Jurģītei (2 p) par ciņu pie groza un Eleonorai Čakšai ( 7 p) par parādīto sniegumu uzbrukumā. Statistikā šī spēle veiksmīga Sintijai Dzilnai – gūti 10 punkti.

U-17 basketbola puiši 9.decembrī viesojās Valmierā LJBL čempionāta spēlē. Lai gan mūsējie cīnījās ar pilnu atdevi, tomēr sastāva nepilnība  traumu dēļ un neveiksmes uzbrukumu galotnēs neļāva puišiem izrādīt pietiekamu pretestību augumā pārākajiem valmieriešiem. Zaudējām 37:83. Statistikā Robertam Āboliņam 18 p, Kristeram Belovam 13p, Vendijam Voskim, Mārtiņam Prindulim un Nikam Ertmanim (īpašs prieks par Nika pirmajiem gūtajiem punktiem jaunatnes līgā) pa 2 p.
2013.gada 8.decembrī sporta skolas džudisti piedalījās LSPA atklātajās meistarsacīkstēs džudo sacensībās Rīgā.  Šoreiz ļoti veiksmīgi pierādīja savu meistarību un izcīnīja vairākas godalgotas vietas savās svara kategorijās:
(Sv.k. -66kg): Rolands Dobelnieks – 1.vieta; Dairis Svilāns – 2.vieta.
(Sv.k. -73kg): Lotārs Vējiņš2.vieta; Arnolds Dmitrijevs 3.vieta.
(Sv.k. -81kg): Ričards Augstkalns - 2.vieta; Jānis Serts4.vieta.
(Sv.k. -90kg): Oskars Bēniņš1.vieta; Kārlis Žīgurs2.vieta.
(Sv.k. -100kg): Elvis Kopmanis  -  1.vieta.
(Sv.k. +100kg): Toms Zviedrītis2.vieta.
2013.gada 7. un 8.decembrī jaunā basketbola  meiteņu U-13 komanda  devās izbraukuma spēlēs uz Liepāju un Ventspili. LJBL basketbola sacensību spēle starp Alūksnes BJSS un Liepāja-1, spēle noslēdzās ar rezultātu 6:129. Spēlē mūsu meitenes pieļāva nepiedodamu kļūdu skaitu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, katastrofāla piespēļu kvalitāte, pretinieces pārtvēra visas auta izspēles. Savukārt spēle Alūksnes BJSS un Liepāja -2 noslēdzās ar rezultātu 20:47, pretinieku labā. Pievīla koncentrēšanās un uzmanības trūkums aizsardzībā. Uzbrukumā mūsu meitenes labi izmantoja ātros uzbrukumus ar pirmo-tālo  piespēli. Treneris Uldis Jauniņš apmierināts ar Samantas Puļļas pašaizliedzīgo spēli un Eleonoras Čakšas veikumu uzbrukumā.

Ventspilī spēle Alūksnes BJSS un Ventspils „Spars” noslēdzās ar rezultātu 24:46, pretinieku labā. Eleonora Čakša guva 11 p., Sintija Dzilna – 7 p., Viktorija Vlada – 4 p., Patrīcija Kovaļevska – 4 p. Šajā pusgadā tika parādīta labākā spēle un sniegums, pietrūka vienīgi meistarības un pieredzes.

7.decembrī trenera Jāņā Nīkrenča U-19 komanda aizvadīja spēli Madonā. Alūksnes BJSS un Madonas spēle noslēdzās ar rezultātu 64:70 pretinieku labā. Spēli iesākām  pārāk miermīlīgi un iedevām pretiniekam pārliecību. Līdz ceturtās ceturtdaļas vidum panācām izlīdzinājumu, bet cīņā ar auguma pārsvaru tika atdots pārāk daudz spēka, kas pietrūka pēdējās minūtēs! Labākie Rūdolfs Avots – 22 p., Jānis Žagars – 20 p., Arturs Fursenko – 9 p.

9.decembrī U-17 komanda aizvadīja spēli ar Valmieras komandu. Ar rezultātu 37:83 Valmieras komandas labā. Komanda traumu dēļ vēl aizvien nav pilnā sastāvā. Pretiniekam bija ievērojams auguma pārsvars. Pietrūka arī veiksmes uzbrukuma noslēgumā. Visi komandas dalībnieki cīnījās ar pilnu atdevi. Pirmos punktus jaunatnes līgā guva Niks Ertmanis. Roberts Āboliņš – 18 p., Kristers Belovs – 13 p.Sporta skolas jaunie B un C grupas vieglatlēti 29.novembrī  piedalījās Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas organizētajās vieglatlētikas sacensībās.  Dalībnieku pulks bija ļoti plašs, jo sabraukuši bija sportisti no |Rūjienas, Siguldas, Ogres, Jēkabpils, Valmieras, Madonas, Salaspils, Valkas, Bauskas un pat Igaunijas „ Maret sport” sporta skolām. Tā ka mači izvērsās tāds kā mazais Latvijas čempionāts.

Alūksnieši un apenieši startēja kuplā pulkā un šogad tie bija pirmie starti atsevišķās disciplīnās.

No trenera Aivara Bebra B grupas audzēkņiem vislabāk nostartēja Solvita Lapinska, kura visās disciplīnās uzlaboja personīgos rezultātos. Armands Sausais iekļuva lodes grūšanas sacensību finālā un rezultātā palika 5.vietā.  Pārējo vieglatlētu Dārtas Briedes, Kristapa Solima, Kristera Tihomirova (6.vieta 60m/b), Ināra Hollo un Reiņa Ceriņa rezultāti bija viņu spēju robežās, un dalība sacensībās deva viņiem neatsveramu pieredzi. Neveiksmīga diena  izvērtās Patrīcijai Ozoliņai, kura par pāragru startu izpelnījās diskvalifikāciju.

Aijas Latikas Apes vieglatlētikas nodaļas audzēkņu labākie starti Signei Jansonei – 3.vieta augstlēkšanā. Treneres uzslavas Robertam Voropajevam (7.vieta augstlēkšanā), kas jūtami  uzlaboja savus personīgos rezultātus visās disciplīnās, Renāram Karro (fināls un 6.vieta lodes grūšanā), Lindai Gabranovai (10.vieta 60 m sprintā 60 dalībnieču konkurencē) un Ritvaram Repulam.
2013.gada 30.novembrī sporta skolas lielie džudisti piedalījās Rīgas pilsētas starptautiskā kausa džudo 3.posma sacensībās. Šīs sacensības risinās 3 posmos, mūsējie piedalījās dažādi – cits tikai vienā, cits visos trijos.  Šoreiz starts izdevās gana veiksmīgs un jaunieši  izcīnīja vairākas godalgotas vietas savās svara kategorijās:
Elvis Kopmanis  -  1.vieta
Arnolds Dmitrijevs – 3.vieta
Edijs Sadovņikovs – 3.vieta
Oskars Bēniņš – 3 vieta
Lotārs Vējiņš – 5.vieta

Startēja arī pats treneris Ričards Augstkalns un savā vecuma grupā un svara kategorijā ieguva 5.vietu.

Līdz ar 3.posmu šī kausa izcīņa arī noslēdzas un kopvērtējumā mūsējo labākie rezultāti arī nav peļami: Elvis Kopmanis 1.vietā, Edijs Sadovņikovs 2.vietā, Oskars Bēniņš 4.vietā un Arnolds Dmitrijevs 5.vietā un treneris Ričards Augstkalns 5.vietā.
2013. gada 30.novembrī  lielie U-17  basketbolisti  viesojās Jēkabpilī  izspēlējot LJBL čempionāta spēli. U-17 puiši piekāpās jēkabpiliešiem 42:68, jo komanda traumu dēļ pašreiz ir ļoti novājinātā sastāvā. Neskatoties uz to, jaunieši spēlē izrādīja nopietnu pretestību un atdeva visus spēkus neļaujot pretiniekam gūt vieglu uzvaru. Punkti visvairāk  sakrita Robertam Āboliņam – 24, Kristeram Belovam – 11, Mārtiņam Prindulim – 4, Rihardam Lielgalvim - 3.

Savukārt U-19 jaunieši  un U-15 zēni 1.decembrī mājās  LJBL spēlēs uzņēma  viesus no Rīgas. U-19 pirmā spēle ar A Kraukļa VEF komandu prasīja daudz spēka un emociju, jo ritēja ļoti līdzvērtīgi un katrs punkts nāca smagā cīņā. Vēl  3 minūtes līdz beigām pievilkām -1, bet tad vairākas kļūdas – un uzvaras svaru kausi nosvērās par labu pretiniekam, un 63:74 zaudējums. Statistikā Jānim Žagaram 20 p, Rūdolfam Avotam, Arturam Fursenko un Reinim Stahovskim pa 9 p, Albertam Žagaram 5 p, Oskaram Svaram un Rolandam Tišanovam pa 4 p un Arturam Voskim 3 p.

Otrā spēle pret rīdziniekiem |U-19 Jugla/Sport2000 vairs nebija paceļama - 64:96, jo visas emocijas bija atstātas pirmajā spēlē. Nebija ne īsti fiziskā, ne morālā spēka, lai pilnvērtīgi pretotos turnīru līderiem, bet šāda zaudējums norūda raksturu, dod neatsveramu pieredzi  un parāda attieksmi. Punktu krātuvē no šīs spēles Arturam Voskim  18 p, Reinim Stahovskim 13 p, Albertam Žagaram, Rūdolfam Avotam  un Arturam Fursenko pa 9 p, Jānim Žagaram 6 p.

U-15 komandai  pret Jugla/Sport2000 veicās grūti. Tā kā nespēlē abi līderi traumu un operācijas dēļ, pārējie puiši darīja ko varēja. Protams, esam apjukuši, nepierasti  tagad citiem jāuzņemas atbildība uzbrukumā, kas rada grūtības un daudz kļūdu. Aizsardzībā vēl kaut kā tiekam galā, bet ar to nepietiek. Zaudējam 23:61. Trenera uzslava Kristiānam Mičulim.

Bet jaunā basketbola  meiteņu U-13 komanda  1.decembrī  devās izbraukuma spēlē uz Rīgu. Pretinieces, 3.BJSS meitenes, bija pārākas meistarībā un pieredzē un uzvarēja, pie tam mūsējās pievīla koncentrēšanās trūkums aizsardzībā, laicīga atgriešanās un darbs ar savu sedzamo. Uzbrukumā mums pagaidām pietrūkst saskaņotas saspēles, līdz ar to brīžiem sajukums un nervozitāte noved pie daudzām kļūdām, ko nekavējas izmantot pretinieces. Trenera Ulda Jauniņa uzslava šoreiz Samantai Puļlai par cīņassparu un Sintijai Dzilnai par trenera  norādījumu precīzu izpildi.


      No 20.līdz 24.novembrīm mazajiem basketbolistiem norisinājās neliels LJBL spēļu maratons, kas pie tam izvērsās ļoti veiksmīgs.
     20. novembrī U-13 puiši ciemojās Smiltenē, kur sakāva mājiniekus 31:55. Nenoliedzami, visu spēli bijām arī pārāki par smilteniešiem, un pēc visa, uzvarai vajadzēja būt vēl pārliecinošākai, bet kļuvām mazliet lielīgi un iedomīgi par savu varējumu...  Ļoti labi nospēlēja Ņikita Zadvornijs, kuram beidzot arī 10 gūti punkti, uzslava arī Kristapam Nikolajenko (8 p). Rezultatīvi vēl Ričards Puķudruva – 12 p, Igors Solovjovs – 8 p, Raivo Bužs un Ģirts Džalilovs – pa 6 p, Niklāvs Ogņevs un Vīksniņš – pa 2 p.
     21.novembrī uzņēmām viesus no Madonas. U-12 zēni spēles sākumā nonāca iedzinējos, bet nepadevās un pēdējā ceturtdaļā gandrīz panāca pretiniekus. Knapa ,un tadēļ vēljo sāpīgāka vien punkta zaude – 44:45. Treneri priecē, ka ar ka katru cīņu puišu prasmes aug, parādās  kāda  pārdomati un veiksmīga piespēle un saspēle, ne tikai individuāla laušanās uz grozu. Šīs spēles labākie-  Ritvars Zābaks ar 15 punktiem un Ēriks Zalāns ar 6 gūtiem punktiem.
     U-13 komanda gan madoniešus pievarēja 59:41. Prieks, jo šī zēniem bija svarīga spēle un  izdevās stabila, bez lieliem „viļņiem”. Vēl gan japiestrāda pie palīdzības sniegšanas uzbrukumā, un arī citas pozīcijās kļūdu pietiek, bet sapēle bija tā nekas! Veiksmīgākie laukuma Ričards Puķudruva (20 p) un Igors Solovjovs (11 p). Statistikā 12 punkti Ņikitam Zadvornijasm, 5 – Rirvaram Zābakam, 4- Kristapam Lācim, pa 2 –Kristapam  Nikolajenko un Niklāvam Ogņevam.
     24.novembrī  U-12 un U-13 devās uz Gulbeni, kur satikās ar Limbažu/Salacgrīvas komandām. Te dubultprieks un divas uzvaras mūsējiem! U-12 rezultāts 50:32. Spēle līdzīga. Patīkami, ka saspēlē aizvien vairāk iesaistās pārējie spēletaji, ne tikai līderi, kaut gan likumsakarīgi mazajas vecuma grupas - līdera – šai gadījuma Ritvara Zabaka – meistarība bija izšķiroša un pārāka. Viņa 27 gūto punktu priekšā pretinieki bija bezspēcigi. Uzvaras krājkasītē arī Jēkaba Zadumina, Ērika Zalāna un Viksniņa katra 6 punkti un Oskara Vendlanda 4 punkti, ka arī Roberta Liepiņa sodiņš.
     U-13 savukārt spelēja pozicionālu spēli bez presingošanas. Lai gan bija vērojams daudz kļūdu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, kopuma spēles saturs priecēja. Kā nu ne, ja pretinieki pievarēti ar 56:25. Patīkami, ka komanda sāk novērtēt mūsu garā centra Ņikitas Zadvornija priekšrocības soda laukumā, un iespēles tur kļūst aizvien biežākas. Trenera uzslavas Raivo Bužam (10 p), Igoram Solovjovam (14 p) un Zadvornijam (14 p). Punktiņi arī Ričardam Puķudruvam (8), Ritvaram Zābakam (6) un Kristapam Nikolajenko (2)


     2013. gada 16. novembrī Alūksnes BJSS audzēkņi piedalījās XV K.KEERAK  Starptautiskajās bērnu džudo dienās Tartu pilsētā Igaunijā.
Vecuma grupā: 
     U-14 (svara kat. līdz 34 kg) A. Bundzens – 3. vieta,
     U-12 (svara kat. līdz 30 kg) Deivids Struckis – 7. vieta,
     U-14 (svara kat. līdz 42 kg) Nauris Biļiņčuks – 7. vieta,
     U-14 (svara kat. līdz 42 kg) Aleksandrs Skuja2. vieta,
     U-12 (svara kat. līdz 30 kg) Roberts Javorskis – 7. vieta,
     U-14 (svara kat. līdz 60 kg) Iliyas Estamirov – 3. vieta,
     U-16 (svara kat. +73 kg) Dairis Golubevs – 3. vieta,
     Vecuma grupā U-18 meitenēm (svara kat. līdz 70 kg) Linda Bēniņa izcīnīja 1. vietu.  Turnīrā piedalījās džudisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Krievijas.
     Savukārt 17. Novembrī džudisti piedalījās XXXIX Starptautiskajā atklātajā Tartu čempionātā. Alūksnes juniori pirmo reizi startēja pieaugušo turnīrā:
     Oskars Bēniņš – 5. vieta (svara kat. līdz 90 kg),
     Kārlis Žīgurs – 7. vieta (svara kat. līdz 90 kg),
     Ričards Mellītis – 7. vieta (svara kat. līdz 90 kg),
     Pats treneris Ričards Augstkalns arī izcīnīja vienu uzvaru (svara kat. līdz 81 kg).


     Sporta skolas U-17 basketbolisti  LJBL spēļu ietvaros tikās ar Jēkabpils komandu.  Mūsējie nospēlēja cienījami. Neskatoties uz līdz galam neizdziedētajām traumām cīņā piedalījās Tomass Volts un Kristers Belovs un pirmo puslaiku mūsējie pat bija vadībā. Turpinājumam vienkārši pietrūka spēka, tādēļ  tika piedzīvots zaudējums 44:65. Bumba grozā visvairāk iekrita Robertam Āboliņam (19 p), un Rihardam Lielgalvim (11 p). Mārtiņa Prinduļa pienesums – 4 punkti, Krišam Spirkam un Vendijam Voskim pa 3 punktiem, Tomasam Voltam un Kristeram Belovam pa diviem.
     U-19 basketbola puiši sacentās ar Rēzeknes vienaudžiem. Komanda perfekti pildīja spēles plānu, pakāpeniski audzējot  pārsvaru un rezultātā likumsakarīga uzvara 77:48. Pilnīgi visi komandas spēlētāji  deva ieguldījumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Īpaši treneris uzlavē Jāņa Žagara un Alberta Žagara spēli un ar gandarījumu secina, ka šāds komandas spēles līmenis ir mērķis katrā cīņā.  Punktu guvēju saraksts šoreiz šāds: Jānis Žagars 21 p, Rūdolfs Avots 13 p, Arturs Fursenko 12 p, Alberts Žagars 10 p, Arturs Voskis 7 p, Rolands Tišanovs 6 p, Oskars Svars un Reinis Stahovskis pa 3 p.


     10.novembrī- Mārtiņdienā, paši jaunākie džudisti devās uz sacensībām „Carnikavas atklātais paklājs”, kuras tika organizētas džudistiem, kas nesen uzsākuši savas sportista gaitas, jeb ieguvuši 6 kiy-balto jostu.
     Kopumā sacensībās Alūksnes sporta skolu pārstāvēja 11 džudisti vecumā no 7 līdz 9 gadiem. Katram no jaunajiem sportistiem šajās sacensībās tika dota iespēja nopelnīt medaļu, jo sportisti cīnījās grupās pa 4 vai 8 cīkstoņiem.

     Cīņu rezultātā iegūtas:
1 zelta medaļa- Jūlija Kuzņecova ( uzvarētas 2 cīņas 3 dalībnieču konkurencē);
2 sudraba medaļas- Līva Līce un Keita Līdace Dobroļubova( izcīnīta 1 uzvara no 2 cīņām četru dalībnieču konkurencē);

      4 bronzas medaļas, jeb trešā vieta- Eva Ābeltiņa, Rihards Sizovs Rendija Bula- izcīnīta 1 cīņa no divām sešu dalībnieku konkurencē, , Raitis Čavars - izcīnītas 3 cīnas no četrām astoņu dalībnieku konkurencē
     4-ceturtās vietas - Rolands Kazačenoks, Tomass Grīslis, Ņikita Rjaska, Martins Līvs
Jāuzsver, ka Keitai Līdacei Dobroļubovai, Evai Ābeltiņai, Rihardam Sizovam, Rendijai Bulai, Raitim Čavaram, Tomasam Grīslim, Ņikitam Rjaskai, Martinam Līvam šīs bija pirmās sacensības ārpus Alūksnes novada robežām, iepriekš startēts vienu reizi šī gada maijā Alūksnes novada pavasara turnīrā, kas tiek organizēts tradicionāli katru gadu mācību gada noslēgumā.     10.novembrī  mazie basketbolisti devās izbraukumā uz Rūjienu, lai izspēlētu kārtējās LJBL čempionāta spēles ar mājiniekiem Rūjienas un Valmieras komandām.

     U-12 komanda parādīja labu spēli sacenšoties ar valmieriešiem un uzvarēja 32:46!!!! Puiši cīnījās un nežēloja piespēles, mazāk spēlējot individuāli, kas arī deva pozitīvo rezultātu. Bumba grozā visvairāk iekrita Ritvaram Zābakam - 20 punkti, Ģirtam Džalilovam – 8 punkti, Ērikam Zalānam – 8 punkti, Jēkabam  Zaduminam – 5 punktiPa pāris punktiem statistikā arī Robertam Minigam un Norbertam Helmesam, Reinim Liepiņam 1 punkts.

     Otrā spēle U-12 ar Rūjienu vairs nevedās tik gludi, jo pēc uzvaras dažiem spēlētājiem pašapziņa bija pacēlusies mazliet par augstu un dominēja individuāla, ne vienmēr veiksmīga spēle. Žēl, bet  zaudējums  39:55. Šai spēlē visvairāk punktus savāca Ģirts Džalilovs – 23, Jēkabam Zaduminam 6 punkti, Ritvaram Zābakam un Nikam Belovam pa 4 punkti un Ērikam Zalānam 2 punkti.

     U-13 zēniem pretī stājās apvienotā Rūjiena/Valmiera komanda, kuri ir vieni no līderiem šajā vecuma grupā. Lai gan mūsējiem spēle nevedās un bija daudz kļūdu un no groza apakšas neiemestu grozu, tomēr rezultāts 29:43, lai arī  ne par labu mums, ir gana cienījams. Nebūtu mūsējie sākumā sabijušies un pirmo ceturtdaļu graujoši zaudējuši , iznākums varētu būt pavisam citāds, jo spēles otrajā puslaikā bijām pārliecinoši stiprāki. Punktus guva Ričards Puķudruva (8), Kristers  Solovjovs (9), Kristaps Lācis (3), Ņikita Zadvornijs (2), Niklāvs Ogņevs (4), Raivo Bužs (3).

     9.novembrī  lielie U-17 basketbolisti uzņēma  viesus LJBL spēlē – Cēsu komandu.  Lai gan cīnījāmies sirsnīgi un  nospēlējām labi , pirmo puslaiku pat uzvarot, ļoti pietrūka soliņa garuma – līdzvērtīgu maiņu  - to divu labu spēlētāju, kuri satraumējušies. Izvilkt visu maču ar pieejamajiem resursiem nespējām – zaudējums 41:64.  Lieliski nospēlēja Vendijs  Voskis (8 p). Laba cīņa izdevās arī Mārtiņam Prindulim (6 p), Robertam Āboliņam, (13 p ) un Rihardam Lielgalvim 14 p).
               
     U-13 basketbola meitenēm savukārt cīniņš ar rīdziniecēm – Juglas komandu. Meitenēm spēles gaitu pievīla koncentrēšanās trūkums laukumā un pretinieču ciešās segšanas rezultāts – daudz kļūdu piespēlēs. Zaudējām smagāk, nekā varētu. Treneris uzteic Sintijas Dzilnas, kas tikko sadziedējusi traumu, un Patrīcijas Kovaļevskas cīņas sparu un nepiekāpību divcīņas ar spēcīgākajām pretiniecēm.


     2013. gada 2. un 3. novembrī Alūksnes BJSS audzēkņi piedalījās Jelgavas atklātajās meistarsacīkstēs un Rīgas Brīvostas balvas izcīņā džudo.
Vecuma grupā:
     U-14 (svara kat. 60 kg) Iliyas Estamirov – 3. vieta,
     U-12 (svara kat. 30 kg) Deivids Struckis – 3. vieta,
     U-14 (svara kat. 42 kg) Nauris Biļiņčuks un Aleksandrs Skuja parādīja labas cīņu prasmes.
     U-12 (svara kat. 28 kg) Roberts Javorskis – 2. vieta,
     U-12 (svara kat. 42 kg) Elvis Kārkliņš – izcīnīja 2 uzvaras.
     U-16 (svara kat. +81 kg) Dairis Golubevs – 2. vieta, saglabājot 1. vietu savā kategorijā kopvērtējumā Rīgas Brīvostas balvas izcīņā.
     U-18 (svara kat. 66 kg) ROLANDS DOBELNIEKS izcīnīja 1. vietu.     31.oktobrī basketbola U-17 puiši aizvadīja kārtējo LJBL spēli Valmierā. Pretiniekiem bija graujošs augumu pārsvars, bet mūsējie turējās cienījami. Daudz izcīnījām atlekušās bumbas, bet kļūdījāmies piespēlēs un maz izmantojām metienus no distances. Zaudējums 33:77. Slavējami nospēlēja Roberts Āboliņš (17 p), Rihards Lielgalvis (12 p), Vendijs Voskis. Pa diviem punktiem guva Mārtiņš Prindulis un Tomass Volts.


     29. un 30.oktobrī mūsu mazie basketbolisti devās pirmajā izbraukumā uz Madonu, kur aizvadīja pirmās oficiālās un nopietnās spēles LJBL MINI kausa izcīņas ietvaros.


     Pirmie pretinieki bija Gulbenes pretinieki. Liels satraukums, nedaudz apjukums, daudz kļūdu, bet puiši cīnījās neatlaidīgi. Galotnē veiksme nebija mūsu pusē un rezultātā piekāpāmies kaimiņiem ar nieka 3 punktiem (25:28). Trenera uzslavas pirmajā spēlē Robertam Laipakam (2 p), Rodrigo Ozoliņam (2 p) un Reinim Liepiņam (6 p). Bumba grozā labi krita arī Jēkabam Zaduminam (6 p) un Ērikam Zalānam.
     

Otrā spēle ar Krāslavu izvērtās grūtāka. Latgales zēni bija krietni pārāki augumā un pieredzējušāki. Zaudējums 20:51. Bet spēļu prakse nenovērtējama.


      Trešā spēle atkal ar kaimiņiem – balvēniešiem. Lai gan puiši cīnījās ļoti atbildīgi, nedaudz pietrūka veiksmes un neiekrita vairāki vieglie metieni no groza apakšas, pazaudējām 21:34. Labi nospēlēja Rodrigo Ozoliņš (4 p) un Jēkabs Zadumins (7 p). Punktus guva arī Norberts Helmess (2 p), Ēriks Zalāns (5 p), Reinis Liepiņš (3 p)


     

Ceturtā spēle ar Rugājiem. Un pirmā, ļoti gaidītā uzvara! 26:24.Lai arī punktu pārsvars nav liels, prieks ir milzīgs, jo visi spēlētāji cīnījās ļoti neatlaidīgi un atdeva visus spēkus uzvarai. Lieliski nospēlēja Ēriks Zalāns (12 p), Reinis Liepiņš (6 p) un Jēkabs Zadumins (2 p)
     26. oktobrī sporta skolas basketbolisti aizvadīja LJBL spēles. U-19 puiši pārspēja vienaudžus no Gulbenes ar rezultātu 95:70. Pirmais puslaiks pagāja sīvā cīņā, bet sākot ar trešo ceturtdaļu izpaudās mūsu komandas pārākums fiziskajā un taktiskajā sagatavotībā. Bijām daudzveidīgāki aizsardzībā. Lieliski spēli aizvadīja Rūdolfs Avots (spēlē gūti 27 punkti), Jānis Žagars(18 punkti) un Arturs Fursenko (15 punkti).
     Arī U-15 puiši kaimiņus pārspēja, gulbenieši palika zaudētājos 58:52. Pēc zaudētās pirmās ceturtdaļas, komanda pārkārtoja spēli aizsardzībā un uzbrukumā un tika izcīnīta uzvara līdzvērtīgā spēlē. Lielu ieguldījumu uzvarā deva Mairis Kļava ( 22 punkti), Jānis Krastiņš (spēlē gūti 28 punkti) un Toms Spirks.
     27. oktobrī sporta skolas basketbolistu SMP – 3 grupa devās uz Siguldu. Tomēr Siguldas komanda guva uzvaru 65:76. Lai gan mūsējiem U-19 vecuma grupas zēniem nedaudz pietrūka koncentrēšanās dažās epizodēs, nogulējām aizsardzību, pieļāvām kļūdas piespēlēs, tomēr labi nospēlēja Arturs Fursenko (spēlē gūti 12 punkti) un Jānis Žagars (gūti 17 punkti).


Džudo nodaļas audzēkņi 19. un 20. oktobrī piedalījās starptautiskajās sacensībās „Zelta rudens 2013” , kas norisinājās Ādažos. Mūsējo rezultāti vērtējami kā vidēji, bet pieredze, kas gūta cīņās ar citu valstu sportistiem – neatsverama. Labākie rezultāti savās vecuma un svara katergorijās: Klāss Stāvausis 7.vieta, Rainers Ķesters 7.vieta, Elvis Kārkliņš 5.vieta, Roberts Javorskis 7.vieta, Dairis Golubevs 1.vieta, Ilyas Estemirovs 5.vieta, Līva Līce 7.vieta, Aleksandram Skujam un Ričardam Zvaneram – pa vienai uzvarai.
Turnīrs reizē bija arī LR meistarsacīkstes meitenēm U-14 un U-16 grupai. Monta Melzoba izcīnījās līdz 3.vietai, Patrīcijai Marķitānei – viena uzvara.


     19.oktobrī U-13 basketbola meitenes devās izbraukuma spēlēs uz Rīgu pret vienām no valsts labākajām komandām Rīdzene 1 un Rīdzene 2. Kā jau pieredzes bagātajām labākajām pienākas, rīdzinieces samizoja mūsu iesācējas kārtīgi. Tas gan nekādā veidā nemazina mūsu meiteņu drosmi un apņēmību cīnīties līdz galam.

     20.oktobrī jaunās basketbolistes atkal devās izbraukumā- šoreiz uz Valmieru, kur tikās ar Jaunpils un Tukuma vienaudzēm. Beidzot tikām pie spēles ar līdzīgāku pretinieku un Jaunpilij zaudējums tikai 26:54. Šādā relatīvi līdzvērtīgā cīņā, sākam reāli krāt pieredzi ar mērķi, ja ne šogad, tad nākošgad mēģināt tik pie kādas uzvaras. Diemžēl spēlē guva savainojumu viena no pamatsastāva spēlētājām, tādēļ Tukumam jau piekāpāmies ar lielu punktu starpību. Tomēr pamazām, bet – augam!

     20.oktobrī U-15 basketbola puiši cīnījās Rūjienā ar rūjieniešiem. Pēc trenera vārdiem, šogad spēlē ar konkrēto pretinieku redzams ievērojams progress, tādēļ zaudējums ne pārāk liels 61:78. Un, ja drošāk spēlētu visa komanda, ne tikai līderi, rezultāts pilnīgi varētu būt par labu Alūksnei. Tātad Jānim Kļaviņam 31 punkts, Mairim Kļavam 21 punkts, Linardam Hansovam 6 punkti, Kristiānam Mičulim – 3 punkti.


     17.oktobrī basketbola nodaļas puiši spēkojās ar Balvu komandām. Patīkami, ka spēles vērot bija sanākuši pietiekami daudzi līdzjutēji, kuru atbalsts ir neatsverama palīdzība jebkurai komandai. Liels prieks par mūsu U-13 komandu, kas ļoti sīvā cīņā pievarēja kaimiņus 45:47. Balvenieši bija atbraukuši uzvarēt, bet mūsējie jau pirmajā periodā sameta vairāk grozu, un, neskatoties uz pretinieku nikno presingu, spēja noturēt pārākumu līdz galam. Treneris ir gandarīts, ka visi puiši cīnījās kā viens vesels, palīdzēja aizsardzībā un nežēloja piespēles un ir pelnījuši uzslavas. Cerams šāds scenārijs atkārtosies arī nākamajās spēlēs. Lielākie snaiperi šoreiz Ritvars Zābaks un Ričards Puķudruva – pa 14 punktiem, Ģirtam Džalilovam 9 punkti.
     U-17 jaunieši tomēr bija spiesti piekāpties balvēniešiem 60:73. Lai arī spēle gāja līdzīgi un puiši cīnījās līdz pēdējai sekundei, pretinieku līdera pārsvars un pašu „īsais soliņš” bija par iemeslu zaudējumam. Bet neskatoties uz komandas neveiksmi, personīgi zvaigžņu stunda šai spēlē sanāca Tomasam Voltam – gan gūtie 22 punkti, gan trenera visaugstākais novērtējums. Grozā krita arī Robertam Āboliņam (17 p) un Rihardam Lielgalvim (12 p), bet Vendijam Voskim un Mārtiņam Prindulim ar metieniem šoreiz neveicās kā gribētos.


     13.oktobrī sporta skolas basketbolisti mājās aizvadīja spraigas spēles LJBL spēļu ietvaros. Pretinieki bija ieradušies no Gulbenes un Cēsīm.
     U-12 puiši diemžēl zaudēja 32:61vienaudžiem no Gulbenes. Kaimiņi ir jūtami stiprāki un tas mūsu komandu nomāc arī psiholoģiski, baidāmies pat nopietni pretoties, kaut gan varētu. Sanāk, ka spēle balstās uz diviem līderiem, aizsardzībā ir problēmas ar palīdzību… tad arī jāpiekāpjas. Ģirts Džalilovs ar 12 gūtiem punktiem un Ritvars Zābaks ar 18 punktiem tad arī darīja ko varēja.

     Toties U-13 puiši kaimiņus nolika pie vietas, gulbenieši palika zaudētājos 42:37. Lai gan spēlē rezultāts visu laiku auga līdzīgi, mūsējie izturēja spriedzi līdz galam un novadīja cīņu līdz uzvarai.      Protams, kļūdu arī bija pietiekami daudz, un brīžiem pievīla vienkārši fiziskā sagatavotība. Pie tā nopietni jāstrādā. Labākie šajā spēlē Ņikita Zadvornijs (7 p) un Ričards Puķudruva (19 p)     

Cēsinieki izrādījās pārāki gan U-12, gan U-13 komandām. Mūsējie pretojās gana sparīgi un rezultātu starpība izskatījās ciparos sliktāk kā sniegums dabā. Atzīstami mazākajiem, kā jau ierasts, nospēlēja Džalilovs un Zābaks, komandai zaudējot 40:72, trīspadsmitgadniekiem izcēlās Puķudruva (15 p) un Raivo Bužs (6 p), punktu guvējos arī Kristers Solovjovs (7 p), Niklāvs Ogņevs (5 p), Ņikita Zadvornijs(4 p), viņiem „zāģis” 38:53.
     13. oktobrī sporta skolas vieglatlēti piedalījās skriešanas sacensībās „Gulbenes apļi 2013”.
     Treneris I. Vaskis ļoti labi novērtē Arnolda Dmitrijeva rezultātu – 1. vieta, jaunietis veica 3 apļus – aptuveni 8 kilometri gara distance, kļūstot par uzvarētāju. Monika Buliņa - 1. vieta 3000m (S-17).


6. oktobrī mūsu biatlonisti startēja Latvijas čempionāta rollerslēpošanā, kas norisinājās Priekuļos. Mūsu sportisti lielākoties bija starp ātrākajiem un sasniedza atzīstamus rezultātus:
Kristaps Deksnis – 1. vieta;
Ingus Deksnis – 1. vieta;
Rasma Rudzīte – 1. vieta;
Linards Zēmelis - 2. vieta;
Emīls Pometuns – 2. vieta;
Vladislavs Ņedaivodins – 2. vieta;
Regīna Rudzīte – 2. vieta;
Anastasija Ņedaivodina – 2. vieta;
Kārlis Ludvigs – 6. vieta;
Aleksandrs Kuzņecovs – 7. vieta.
Ralfs Rudzītis – 8. vieta.


6.oktobrī Alūksnē basketbola meitenes uzņēma pretinieces no Jūrmalas. Arī zaudējums, bet jau ar mazāku punktu starpību kā pirmajā spēlē. Prieks, ka spēlētājas atbalstīt bija atnākuši vecāki, kas, protams, palielināja atbildību un uztraukumu, bet nemazināja sportisko niknumu. No spēlētājām treneris īpaši uzslavē Patrīciju Kovaļevsku, bet vislielākais gandarījums ir par to, ka dažos brīžos uz soliņa bija jūtams – veidojas nevis vienkārši basketbola spēlētājas, bet komanda!
Tai pašā laikā puišiem izbraukuma spēles Balvos un Rugājos. U-19 komandai uzvara 60:53! Neskatoties uz iepriekšējās dienas nogurumu jauniešiem izdevās lauzt spēles gaitu mainot aizsardzības sistēmas un īstenojot spēles plānu. Labākie šoreiz Reinis Stahovskis (15 p) un Oskars Svars (12).
U-17 komandai pretiniekos Balvu vienaudži. Spēle bija ļoti līdzīga neskatoties uz pretinieku auguma pārsvaru. Žēl, ka pagarinājumā pietrūka spēka un maiņu, tādēļ nācās piekāpties 56:60. Teicami nospēlēja Roberts Āboliņš (29 p), Vendijs Voskis (1 p), Tomass Volts (13 p) un Mārtiņš Prindulis (4 p).
U-13 puiši nebija pārvarējuši nogurumu un burtiski uzdāvināja Rugāju pretiniekiem uzvaru 37:47. Spēle nevedās un tika izdarīts daudz kļūdu. Punktus guvēji Kristers Solovjovs (12 p) un Ričards Puķudruva (12 p) 5.oktobrī LJBL turnīrā debitēja sporta skolas U-13 jaunās basketbolistes trenera Ulda Jauniņa vadībā, kuram šī arī bija pirmā spēle kā trenerim. Brauciens uz tālo Daugavpili. Protams, likumsakarīgs zaudējums, tomēr pirmajā gadā nevaram cerēt uz neko labāku, jo pretinieces ir jau ar pietiekamu pieredzi un prasmēm, bet mūsu meitenes tikai sāk mācīties. Toties, lai nu ko, bet cīņasspara trūkumu meitenēm nevar pārmest! Ne brīdi mūsējās nenolaida rokas un nepadevās.

5.oktobrī garajā izbraukumā LJBL spēles arī puišiem. U-12 un U-13 komandai pretiniekos krāslavieši. Latgales puiši izrādās šoreiz stiprāki, mūsējie, lai gan spēlē spēju robežās, paliek pastarīšos attiecīgi 30:55 un 22:49. No punktu guvējiem jāatzīmē Ģirts Džalilovs (11), Jēkabs Zadumins (9), Ritvars Zābaks (6) U-12 komandā un Ričards Puķudruva (12) U-13.
Mūsu lielajiem U-19 cīņa ar tās puses jauniešiem –Krāslavas/Daugavpils komandu. Dažādu apstākļu (ļoti garā izbraukuma diena, daži pēc slimības) dēļ arī piekāpšanās - 65:98, netiekam galā ar pretinieku līderi, lai arī spēlējam savu spēju robežās. Treneris J.Nīkrencis atzinīgi novērtē Rūdolfa Avota devumu šai spēlē, kas vainagojās ar 24 gūtiem punktiem. Vēl punkti Jāņa Žagara (15), Artura Fursenko (9), Oskara Svara (6), Alberta Žagara (4), Reiņa Stahovska(4) un Artūra Voska (3) kontos.

5.oktobrī džudo nodaļas puiši jaunā trenera Ričarda Augstkalna vadībā piedalījās starptautiskajās Rīgas domes kausa sacensībās. Konkurence bija pietiekami augsta, bet mūsējie spēja izcīnīt trīs bronzas savās svara kategorijās – Elvis Kopmanis, Edijs Sadovņikovs un Oskars Bēniņš. Atzīstami panākumi arī Arnoldam Dmitrijevam un pašam trenerim R.Augstkalnam – piektās vietas!


2013. gada 28.-29. septembrī  trenera Sergeja Sverčkova  vadībā ABJSS biatlonisti startēja Latvijas čempionāta vasaras biatlona sacensībās Madonā. Mūsu sportisti sasniedza atzīstamus  rezultātus attiecīgi sprintā un iedzīšanā:
Linards Zēmelis  - 1. vieta; 5. vieta;
Ingus Deksnis1. vieta; 1. vieta;
Rasma Rudzīte2. vieta; 1. vieta;
Vladislavs Ņedaivodins  –  2. vieta; 3. vieta;
Regīna Rudzīte2. vieta2. vieta;
Ralfs Rudzītis9. vieta; 7. vieta;
Stīvens Logins10. vieta; 9. vieta;
Kristaps Deksnis3. vieta; 5. vieta;
Kārlis Ludvigs – 5. vieta; 2. vieta.


2013. gada 21.-22. septembrī trenera Sergeja Sverčkova vadībā ABJSS biatlonisti startēja Igaunijas atklātajā čempionāta vasaras biatlonā, kas norisinājās Otepē. Čempionāta līmenis bija pietiekami augsts, jo startēja četras valstis: Igaunija, Lietuva, Krievija, Latvija.
Mūsu sportisti sasniedza atzīstamus rezultātus sprintā un iedzīšanā:
Linards Zēmelis - 7. vieta; 7. vieta;
Ingus Deksnis – 1. vieta; 1. vieta;
Rasma Rudzīte – 8. vieta; 7. vieta;
Vladislavs Ņedaivodins – 2. vieta; 2. vieta;
Regīna Rudzīte – 3. vieta; 2. vieta.


21. septembrī jaunie biatlonisti startēja Madonas kausa vasaras biatlona sacensībās:
Kristaps Deksnis – 3. vieta;
Emīls Pometuns – 1. vieta;
Aleksandrs Kuzņecovs – 3. vieta;
Anastasija Ņedaivodina – 3. vieta.


21.septembrī sezonu atklāja arī sporta skolas basketbola nodaļa. Pirmajā LBJL spēlē mūsu U-15 komanda mājās tikās ar vienaudžiem no Līvāniem, kuri izrādījās pārāki, rezultātā zaudējums 42:100. Spēlē 20 punktus guva Jānis Krastiņš, 8 punktus - Mairis Kļava, 6 punktus - Linards Hansovs. 4 punkti arī debitanta Jāņa Andrejeva kontā.
22. septembrī basketbolisti devās izbraukumā uz Limbažiem. U-15 puiši cīnijās kā zvēri un piekāpās mājiniekiem tikai ar 4 punktu starpību (60:64). Jānis Krastiņš, Linards Hansovs, Jānis Andrejevs, Kristiāns Mičulis „izlika sevi visu” un, ja ne Krastiņa 5 piezīmes, uzvara būtu mūsu. Žēl, ka uz spēli neieradās Mairis Kļava.
Tajā pašā dienā U-17 un U-19 komandas uzsāka Jaunatnes līgas spēles Cēsīs. Mūsējie vislielākie nospēlēja perfekti, precīzi izpildot trenera norādījumus un, spēlējot tiešām kā komanda, panāca uzvaru 81:71. Uzslavu pelnījuši visi puiši: Oskars Svars, Rūdolfs Avots, Artūrs Voskis, Rolands Tišanovs, Reinis Stahovskis, Agris Puzulis, Arvīds Veigners un Jānis Žagars.
U-17 basketbolisti diemžēl nospēlēja neatbilstoši savām spējām, ļoti individuāli, nepildot trenera norādījumus, tādēļ likumsakarīgs zaudējums 38:50. Labu sniegumu treneraprāt rādīja vienīgi Vendijs Voskis un Mārtiņš Prindulis.


15. septembrī sporta skolas džudisti Aivara Mālnieka pavadībā piedalījās 13.starptautiskajā džudo turnīrā ”NARVA 2013”, kas norisinājās Igaunijā. Starp 7 valstu (Zviedrija, Somija, Baltkrievija, Krievija, Lietuva, Igaunija, Latvija) sportistiem U-14 grupā svara kategorijā līdz 42 kg Aleksandrs Skuja izcīnīja 3.vietu, U-14 grupā Iliyas Estamirovs (sv.kat. līdz 55 kg) ieguva 1.vietu, U-16 grupā Rainers Ķesters (sv.kat - 60 kg) ieguva 2. vietu, Klāss Stāvausis (sv.kat. līdz 55 kg) ieguva 5. vietu, Dairis Golubevs (sv.kat +73 kg) palika nepārspēts – 1.vieta, pie tam arī saglabājot līderpozīcijas Rīgas Brīvostas kausā.


     2013. gada 7. septembrī  trenera  Sergeja  Sverčkova vadībā ABJSS biatlonisti startēja Cēsu balvas vasaras biatlona sacensībās Priekuļos.

Labākie panākumi savās vecuma grupās un savās distancēs:
Emīls Pometuns – 1. vieta
Ingus Deksnis1. vieta; 1.vieta.
Regīna Rudzīte1. vieta.
Stīvens Logins – 3. vieta;  1. vieta.
Vladislavs Ņedaivodins  –  3. vieta
Anastasija Ņedaivodina – 3. vieta
Rasma Rudzīte5. vieta
Linards Zēmelis  - 4. vieta
Kristaps Deksnis – 4. vieta
Ralfs Rudzītis – 5. vieta
Aleksandrs Kuzņecovs – 6. vieta.


     2013. gada 15. augustā trenera Sergeja Sverčkova pavadībā jaunie biatlonisti startēja Latvijas kausa vasaras biatlona sacensībās Pļaviņās.
Labākie sasniegumi:
Emīls Pometuns - 1. vieta;
Anastasija Ņedaivodina – 4. vieta;
Matīss Zēmelis – 8. Vieta;
Aleksandrs Kuzņecovs – 14. Vieta.


     2013. gada 18 augustā ABJSS vieglatlēti startēja labdarības pasākumā „NIKE RĪGA RUN” . Kopumā piedalījās 1600 dalībnieku no dažādiem novadiem. Arnolds Dmitrijevs un Oskars Laucis startēja 10 km skrējienā.
Arnolds Dmitrijevs – 4. vieta (savā vecuma grupā) un 29. vieta (vispārējā konkurencē);
Oskars Laucis – 69. vieta (savā vecuma grupā) un 106. vieta kopvērtējumā.


    No 2013. gada 10.-11. augustam trenera Sergeja Sverčkova pavadībā ABJSS biatlonisti startēja Latvijas čempionāta vasaras biatlona sacensībās Priekuļos.
    Augstu novērtējamie sasniegumi:
    Linards Zēmelis - 1. vieta; 1. vieta;
    Ingus Deksnis – 1. vieta;
    Rasma Rudzīte – 2. Vieta;
    Vladislavs Ņedaivodins – 3. vieta;
    Regīna Rudzīte – 2. vieta. 3. vieta;
    Kristaps Deksnis – 3. vieta; 6. vieta;
    Ralfs Rudzītis – 5. vieta; 7. vieta;
    Stīvens Logins – 6. vieta; 5. vieta;
    Kārlis Ludvigs – 8. vieta.


    No 2013. gada 2.-4. augustam trenera Sergeja Sverčkova pavadībā ABJSS biatlonisti startēja Eiropas čempionāta vasaras biatlona sacensībās.
    Labākie panākumi:
    Linards Zēmelis - 4. vieta; 33.v; 34.v.
    Ingus Deksnis – 15. vieta; 28.v.
    Vladislavs Ņedaivodins – 32. vieta; 32.v.
    Rasma Rudzīte – 18. vieta; 20.v.
    Regīna Rudzīte – 24. vieta. 29.v.


     2013. gada 19. jūlijā trenera Sergeja Sverčkova pavadībā startēja Madonas kausa vasaras biatlona sacensībās.
     Vecākās grupas labākie panākumi:
          Linards Zēmelis - 1. vieta;
          Ingus Deksnis – 4. vieta;
          Vladislavs Ņedaivodins – 5. vieta;
          Rasma Rudzīte – 1. vieta;
          Regīna Rudzīte – 3. vieta.


     Š. g. 5. jūlijā Valmierā, Latvijas junioru čempionātā un „B” gr. Sacensībās startēja Alūksnes pilsētas BJSS vieglatlēti.
     Kā labākais sevi pierādīja Arnolds Dmitrijevs – 4. vieta (5000m); Oskaram Laucim – 5.v. (1500m) un Viesturam Voroņinam – 9. vieta lodes grūšanā (6kg).


     Š. g . 28.jūnijā Aijas Latikas pavadībā vieglatlēti startēja „ A” grupas Latvijas čempionātā Jēkabpilī. Augstvērtīgākie sasniegumi: Madara Vorfolomejeva – 9. v. un Undīnei Ābolkalnei – 10. v. šķēpmešanā; Līvai Aulei – 27.v. 100m (III pieaug. sp.kl.).


     29. jūnijā trenera S. Sverčkova pavadībā biatlonisti piedalījās Biatlona federācijas VFS vasaras biatlona sacensībās.

Labākie panākumi:
1. vieta: Vladislavs Ņedaivodins;
              Stīvens Logins;
              Rasma Rudzīte;
              Regīna Rudzīte.
2. vieta: Ingus Deksnis;
              Kārlis Ludvigs.
3. vieta - Linards Zēmelis.
5. vieta: Kristaps Deksnis;
              Emīls Pometuns.
6. vieta: Ralfs Rudzītis;
              Aleksandrs Kuzņecovs.
7. vieta – Anastasija Ņedaivodina.


     19. un 20. jūnijā sporta skolas vieglatlēti piedalījās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās „ Valmieras spēles 2013” Valmierā.
Aijas Latikas audzēkņi uzlaboja savus personīgos rezultātus:
„B” gr. – Signei Jansonei22. vieta t/l.; Mārtiņam Aleksandram Kazakam11.v. t/l.
 „A” gr. – Līvai Aulei18.v. 100m; Undīnei Ābolkalnei8.v. šķēpa m.; Madarai Vorfolomejevai 9. v. šķēpa m.
„J” gr. – Laurai Jaunzemei5.v. šķēpa m.; Agrim Cekulim7.v. 400m un 7.v. 200m; Emīlam Brantam9.v. t/l; Jānim Kauliņam10.v. lodes grūšanā; Dāvim Vītoliņam11.v. lodes gr.
     Otrās dienas augstvērtīgākie sasniegumi: Signei Jansonei7.v. a/l; Renāram Karro7.v. a/l; Robertam Voropajevam - 8.v. a/l; Agrim Cekulim7.v. 200m; Martai Liepiņai11.v. 800m;
     Ilgvara Vaska audzēkņu rezultāti: Artis Maksims9.v. 400m; Sandim Zemītim4.vieta a/l.

     2. jūnijā sporta skolas vieglatlēti piedalījās Gulbenes novada čempionātā vieglatlētikā.
Treneris I. Vaskis ļoti labi novērtē Arnolda Dmitrijeva startu – 3. vieta 3000m, jo viņam pretī stājās LV izlases sportisti. Artim Maksimam 6.vieta 300m; Laurai Orehovai – 5. vieta tāllēkšanā.


Mūsu rezultāti Arhīvs

www.profvest.com

fashioncarpet.com.ua